Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Money.pl już po raz ósmy przeprowadził ranking ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Każdy z nich analizowany był pod kątem 60 kryteriów, najistotniejszych z punktu widzenia klientów. Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych w Polsce - zajęła pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych.

Warunkiem uczestnictwa w rankingu, podobnie jak w latach poprzednich, była popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii wybrano po 15 sklepów, które w ciągu ubiegłego roku odwiedziła największa liczba osób.

Sklepy biorące udział w plebiscycie oceniano na podstawie 60 kryteriów, podzielonych na 10 grup tematycznych takich, jak: asortyment, informacja o produkcie, procedura zamawiania i dostawy zakupów, sposób płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony internetowej, bonusy i pozostałe czynniki.

Dekoria.pl już po raz kolejny została wyróżniona w rankingu organizowanym przez Money.pl, tym razem zajmując pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych, a także drugie miejsce w plebiscycie najbardziej przyjaznych sklepów internetowych.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, świadczące o tym, że oferowane przez nas produkty oraz usługi zostały docenione przez najbardziej wymagające jury - klientów - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

Ranking sklepów internetowych: www.money.pl/sekcja/ranking-sklepow-internetowych-2013

Firma powiązana: DEKORIA.PL
aktualizacja: 2013-12-11

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...

Wystrój wnętrza - zasłony i rolety

Aranżacja okna powinna być zgodna z wystrojem wnętrza. Jeśli jest ono urządzone w stylu ekologicznym lub minimalistycznym pasować będzie drewniany parapet, bambusowa roleta, naturalny len lub juta na zasłony.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x