Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Silniki do rolet wewnętrznych w System Cortino

System Cortino to nie tylko karnisze elektryczne do automatyzacji firan i zasłon, ale także napędy rurowe o średnicy 25 i 16 milimetrów do rolet tekstylnych i ekranów projekcyjnych.

Małe rozmiary sprawiają, że idealnie sprawdzają się w przypadku wszystkich najpopularniejszych systemów kasetowych do rolet wewnętrznych, dostępnych na polskim rynku.

Napędy serii 16LE, a także 25TE i 25LE pozwalają na pełną i szybką automatyzację. Wbudowany odbiornik radiowy umożliwia prostą obsługę przy użyciu dowolnego pilota z szerokiej oferty sterowań marki Yooda i Cortino, a wytrzymała bateria daje gwarancję wygodnej pracy urządzenia przez długi czas.

Do napędów można także łatwo dobrać jeden z wielu czujników atmosferycznych, które kontrolują zachowanie rolet w zależności od m.in. intensywności nasłonecznienia.

Silniki do rolet wewnętrznych w System Cortino

aktualizacja: 2014-04-15

Dodaj komentarz

Wystrój wnętrza - zasłony i rolety

Aranżacja okna powinna być zgodna z wystrojem wnętrza. Jeśli jest ono urządzone w stylu ekologicznym lub minimalistycznym pasować będzie drewniany parapet, bambusowa roleta, naturalny len lub juta na zasłony.
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x