Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Obraz luksusu

W październiku LG Electronics ujawni nową kolekcję Design Art.

Podstawową cechą nowych telewizorów LCD marki LG z serii Design Art jest wspornik w kształcie pierścienia, który nadaje im nowoczesny wygląd. Pierwszy na świecie ukryty głośnik podkreśla artystyczny charakter urządzenia zachowując doskonałe parametry dźwięku.

lg080997_aW październiku LG Electronics ujawni nową kolekcję Design Art.

Podstawową cechą nowych telewizorów LCD marki LG z serii Design Art jest wspornik w kształcie pierścienia, który nadaje im nowoczesny wygląd. Pierwszy na świecie ukryty głośnik podkreśla artystyczny charakter urządzenia zachowując doskonałe parametry dźwięku.

Modele LB75 i LF75 gwarantują wysoką jakość obrazu HD i Full HD. Oglądany obraz wiernie oddaje rzeczywistość dostarczając wrażeń dzięki technologii XD Engine. Kontrast na poziomie 10000:1 zapewnia głęboki poziom czerni i pełne spectrum barw. Użytkownicy mogą teraz cieszyć się najlepszą jakością oglądanych filmów bez zbędnego przemęczania wzroku. Ponadto, technologia Inteligent Eye optymalizuje jasność i kontrast obrazu. Telewizory z serii Design Art to prawdziwa "biżuteria dla domu".

Stylowy Zestaw Kina Domowego

Zaprojektowany w "szampańskim" stylu zestaw kina domowego LG to kolejny produkt z kolekcji Design Art. Charakter zestawu podkreślają eleganckie lśniące kolumny w kształcie kieliszków do szampana.
Model HT762TT posiada złącze HDMI, Up-scaling 1080p i SIMPLINK (HDMI-CEC), co gwarantuje idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompatybilność z innymi cyfrowymi urządzeniami kina domowego.

Rekomendowana cena detaliczna:
Telewizory 42 LF 75: 8 499 zł, 32 LB 75: 3 499 zł, Kino Domowe HT762TT: 1 999 zł
aktualizacja: 2007-09-21

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x