Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

CHAIRMAN - nowa marka w Polsce

Pierwszy z sieci salonów CHAIRMAN został właśnie otwarty w galerii Parku Handlowego Janki pod Warszawą. W salonie można znaleźć mnóstwo akcesoriów wykonanych ze szlachetnych materiałów w wyszukanych odmianach, z dbałością o każdy detal.


CHAIRMAN Zaczynając od pojemników na spinacze w kształcie piłek golfowych na marmurowej podstawce, przez lampy bankierskie i zegary, do rzeźb symbolizujących funkcje lub pasje ich właścicieli (jak figurka Temidy dla prawników, byka - dla inwestorów giełdowych i finansistów, lwa i orła dla przywódców czy modele fregat i motorówek).

W „Chairmanie” są też reprezentacyjne biurka, szafy, skórzane fotele i kanapy – w tym modne chesterfieldy w oryginalnych dwukolorowych skórach: bordo i butelkowa zieleń.

 CHAIRMAN Można je nabyć jako pojedynczy element lub stworzyć z nich zestaw do wyposażenia całego gabinetu, pokoju spotkań, kancelarii czy domowej biblioteki (Klienci mogą tu skorzystać z podpowiedzi konsultantów firmy, miedzy innymi współpracujących z firmą architektów).

W salonie dostępne są również skórzane fotele gabinetowe (blisko 10 modeli). Wszystkie wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, każdy inaczej profilowany – dostosowany do odrębnych potrzeb i gustów.

CHAIRMAN W galerii „Chairman” Klienci mają możliwość sprawdzić osobiście komfort siedzenia na nich.


aktualizacja: 2007-11-20

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x