Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Meble kapitana

Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebli: sof wykonanych ze skóry oraz komfortowych narożnych kanap. Każda osoba zainteresowana kupnem nowego mebla za pośrednictwem Internetu może zapoznać się z gamą oferowanych produktów oraz z ofertą kolorystyczną i materiałami, z których wykonane są meble.

Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebliTym co wyróżnia sklep , jest fakt, że kupujący nie musi martwić się o dostawę zakupionego przedmiotu, ponieważ producent zadbał o komfort swoich klientów i zapewnił darmową dostawę towaru do miejsca wskazanego przez klienta, niezależnie od wielkości przesyłki i ilości zamówionych przedmiotów. To całkowita nowość wśród sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą mebli – Captain Meble jako jedyny pokrywa w całości koszty dowozu produktów.

O firmie:
POLDEM to producent mebli od 10 lat sprzedający meble na rynkach europejskich. W Polsce w 3 zakładach produkujących meble dla POLDEMU zatrudnionych jest ponad 600 osób.

 

aktualizacja: 2008-03-07

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x