Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Królewskie łóżka w Polsce

Od 5 czerwca warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zaprasza do nowo otwartego ekskluzywnego salonu firmy Hästens. Producent łóżek i ekspert w dziedzinie jakości snu, obecny jest już w 30 krajach świata.

Hästens powstał w 1852 rokuHästens powstał w 1852 roku i nieprzerwanie jest w rękach tej samej rodziny. Pasja do ręcznej produkcji mebli, przekazywana z pokolenia na pokolenie (dziś już piąte), sprawiła, iż aktualny właściciel firmy – Jan Ryde, z dumą gwarantuje niezawodność sygnowanych własnym nazwiskiem produktów.

Do produkcji łóżek w firmie Hästens wybiera się tylko naturalne materiały najwyższej jakości. Wykorzystuje się najlepszej klasy bawełnę, końskie włosie, len, czystą wełnę oraz drewno sosnowe z terenów północnej Szwecji. Klasę i jakość produktów docenił Szwedzki Dwór Królewski, na który firma dostarcza swoje wyroby od 1952 roku.

W warszawskim salonie dostępny jest pełen asortyment produktów HästensW nowo otwartym warszawskim salonie dostępny jest pełen asortyment produktów Hästens. Znajduje się wśród nich również wykonywane z największą precyzją, najdroższe łóżko świata – Vividus, gwarantujące iście królewski sen. Oferta firmy, poza ekskluzywnymi łóżkami, jest bogata także w akcesoria do sypialni, taki jak kołdry, poduszki, pościel, piżamy oraz szereg przydatnych drobiazgów.

Otwarcie salonu Hästens w Domotece jest pierwszym etapem obecności marki w Polsce. W ciągu trzech lat ma zostać otwartych kolejnych osiem sklepów na terenie całego kraju.

Do produkcji łózek wykorzystuje się najlepszej klasy bawełnę, końskie włosie, len, czystą wełnę oraz drewno sosnowe
aktualizacja: 2008-06-10

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x