Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Komfortowa promocja na dywany

KOMFORT obniżył ceny kilku tysięcy dywanów nawet o 50%. Promocja potrwa do końca miesiąca.

Jesienna akcja promocyjna firmy Sklepy KOMFORT SA obejmuje szeroką paletę oryginalnych dywanów pochodzących z kolekcji 2008 i wcześniejszych. Na klientów zainteresowanych wyprzedażą, czeka ponad 8000 produktów w obniżonych cenach. Teraz każdy, kto odwiedzi jeden z ponad 120 sklepów KOMFORT na terenie całej Polski, może nabyć dywany od 10 do 50% taniej.

Rozpoczął się sezon jesiennych wyprzedaży i z tej okazji obniżyliśmy ceny ponad 70% dywanów powyżej 1000 PLN, dostępnych w ofercie sklepów KOMFORT. Zakup dywanu to oryginalny sposób na odmianę wystroju wnętrza - nie jest montowany na stałe i można go zmieniać praktycznie co sezon. Dla ułatwienia wszystkie produkty objęte promocją otrzymały specjalne oznaczenia, informujące o wysokości rabatu i nowej cenie dywanu. – powiedziała Bożena Tomczyk, Manager Branży Dywany firmy Sklepy KOMFORT SA.

Dywan

 

aktualizacja: 2008-10-15

Dodaj komentarz

TAPETY - wzory na ściany

Współczesne tapety są dziś zupełnie inne niż te w przeszłości. To zresztą przesądziło o ponownej na nie modzie. Są o wiele trwalsze, można je układać w miejscach kiedyś dla nich niedozwolonych (kuchnia, łazienka), mają ciekawą kolorystykę i wzory.
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x