Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Nowy wizerunek serwisu klose.pl

Nowy wizerunek, bogata zawartość merytoryczna, ciekawe mechanizmy ułatwiające poznanie oferty Kolekcji Mebli Klose – oto kilka zalet nowego serwisu internetowego Kolekcji Mebli Klose www.klose.pl

Nowa odsłona strony internetowej Klose Nowa odsłona strony internetowej Klose została udostępniona 9 stycznia 2009 roku. Państwa uwadze w szczególności polecamy  nowe  funkcje serwisu:

WYSZUKIWARKA MEBLI. Część produktowa serwisu zaprojektowana została w sposób przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Funkcjonalna wyszukiwarka umożliwia selekcję mebli zarówno pod kątem funkcji pomieszczenia, stylu mebli, wybarwienia kolekcji,  czy konkretnego rodzaju mebla. Daje to możliwość szybkiego zapoznania się z tą częścią oferty, która nas najbardziej interesuje.

PORÓWNYWANIE ZESTAWÓW. Dodatkowa funkcja pomaga porównać wybrane zestawy i meble oraz ich zalety i parametry. Mamy nadzieje, że te mechanizmy będą bardzo pomocne w zapoznaniu się z tą częścią oferty Kolekcji Mebli Klose, która Państwa najbardziej interesuje.

SALONY MEBLOWE – LISTA STUDIÓW W NOWEJ FORMULE. Ten dział  szczególnie Państwu polecamy.

Obszar ten został rozbudowany.  Znajdziemy tutaj Reprezentantów Marki KLOSE, a także wykaz aktualnych ekspozycji i galerię zdjęć salonów Kolekcji Mebli Klose: zarówno wizualizacje ekspozycji, jak i zewnętrzną salonu. Nowością tej części serwisu są interaktywne mapy, dzięki którym łatwo zaplanujemy drogę do wybranego punktu sprzedaży.

KATALOGI DO POBRANIA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ. Nowością jest także możliwość oglądania katalogu livingowego  on-line. Można również  pobrać ze strony katalog zbiorczy z ofertą Kolekcji Mebli KLOSE 2009.

MOŻLIWOŚĆ POBRANIA BRYŁ 3D. Nowy serwis firmy Klose wzbogacony został również o strefę przeznaczoną dla projektantów wnętrz. Możliwość pobrania brył mebli (w 3D) i korzystania z nich w późniejszej pracy to ogromna zaleta tej części strony. Dodatkowo w przypadku pytań lub wątpliwości projektanci mogą skorzystać z pomocy pracowników Kolekcji Mebli Klose.  

OPISY KOLEKCJI  I ICH MOŻLIWOŚCI  ARANŻACYJNYCH  WE WNĘTRZACH. Zakładka „POMYSŁY NA WNETRZE"  to kolejna z nowości serwisu. Zamieszczone w tej części materiały dostarczą użytecznej wiedzy na temat rozwiązań aranżacyjnych i inspiracji do projektowania oryginalnych oraz funkcjonalnych wnętrz. Opisy rozwiązań we wnętrzach i praktyczne  podpowiedzi dla zainteresowanych tym tematem.  

MATERIAŁY PRASOWE. Tworząc nową stronę nie zapomniano także o przedstawicielach mediów. Z myślą o nich stworzony został dział „Materiały prasowe” zawierający informacje i materiały zdjęciowe  dotyczące najnowszych linii mebli. Możliwość ich pobrania bezpośrednio ze strony to duże ułatwienie dla zainteresowanych dziennikarzy.


Firma powiązana: KLOSE
aktualizacja: 2009-01-09

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...

Urządzamy sypialnię - aranżacje

Sypialnia powinna z jednej strony tchnąć spokojem, z drugiej – tworzyć scenografię wypełniającą radością życia. Dla każdego z nas może to oznaczać co innego. Jednych odprężają pastele i biel, inni relaksują się w otoczeniu nasyconych ciemnych barw.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x