Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Wienerberger na Targach TARBUD we Wrocławiu

Firma Wienerberger będzie obecna między 16 a 18 marca 2012 roku na odbywających się we Wrocławiu Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD.

Wienerberger na Targach TARBUD we WrocławiuW tym czasie na stoisku nr 142, na płycie głównej będą odbywać się pokazy murowania w innowacyjnym systemie murowania na sucho Porotherm DRYFIX. Dzięki temu każdy ze zwiedzających będzie mógł na żywo obejrzeć, jak szybko, łatwo i estetycznie można wznieść mury przy użyciu najlepszego dostępnego na polskim rynku rozwiązania.

Dodatkowo na oddzielnej, zewnętrznej wystawce zaprezentujmy także inne produkty z naszej oferty, w tym także nowości. Przedstawiciele i doradcy firmy Wienerberger będą odpowiadać na pytania oraz udzielać informacji, a ci z inwestorów, którzy planują budowę w systemie Porotherm DRYFIX, jeśli przyniosą projekt własnego domu na targi, uzyskają specjalną ofertę na zakup materiału.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska między 16 a 18 marca na targach TARBUD we Wrocławiu na terenie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben Oferta materiałów ceramicznych Röben stale się powiększa. Do grupy cegieł klinkierowych produkowanych w Środzie Śląskiej dołączyły ...
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.
Wiosenna promocja cegieł Röben
Wiosenna promocja cegieł Röben Od 27 marca do końca kwietnia 2017 r. cegły klinkierowe Röben są dostępne w obniżonych cenach! Promocją objęte zostały wszystkie cegły ...

Beton komórkowy czy silikat?

Zamierzam zbudować dom ciepły, energooszczędny i ładny. Planowałem ściany z cegły silikatowej (trójwarstwowe), bo nie trzeba ich tynkować, ale moje wątpliwości budzi ciepłochronność tego materiału. Jakiej grubości izolację zastosować? A może zrezygnować z silikatów i wybrać beton komórkowy?

topowe produkty

Najszybciej, najtaniej, SMART - strop panelowy, który warto zastosować

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z auta wyposażonego w lekki dźwig typu HDS. Strop wykonany z paneli SMART charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu. Sam montaż zaś jest naprawdę prosty.
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x