Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Wiosenna promocja cegieł Röben

Od 27 marca do końca kwietnia 2017 r. cegły klinkierowe Röben są dostępne w obniżonych cenach! Promocją objęte zostały wszystkie cegły produkowane w Środzie Śląskiej.

Wiosenna promocja cegieł Röben

Do końca kwietnia cegły marki Röben będzie można kupić w atrakcyjniejszych cenach. Promocją zostały objęte wszystkie cegły produkcji krajowej, czyli ponad 20 wzorów cegieł rustykalnych, gładkich, cieniowanych, ryflowanych bądź glazurowanych, wytwarzanych w zakładach w Środzie Śląskiej.

Średzkie cegły wyróżnia nie tylko szeroka gama kolorów i wykończeń, ale przede wszystkim wysoka jakość. Te trwałe, ognio- i mrozoodporne, a także niepodatne na działanie warunków atmosferycznych produkty klinkierowe to jedne z najwytrzymalszych materiałów wykończeniowych.

Wiosenna promocja dotyczy formatów NF oraz NF-SP i obowiązuje we wszystkich punktach sprzedaży i hurtowniach dystrybuujących produkty Röben. Więcej informacji dotyczących tej oferty udzielają reprezentanci marki oraz jej dystrybutorzy.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2017-04-10

Dodaj komentarz

Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR
Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR Strop to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Odpowiedni jego wybór zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i późniejszy ...
Nowy dział Kalkulatory na stronie Leca.pl
Nowy dział Kalkulatory na stronie Leca.pl Na stronie leca.pl w zakładce "Dla projektanta" uruchomiony został nowy dział Kalkulatory. Zawiera bezpłatne, profesjonalne narzędzia multimedialne ...
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben Oferta materiałów ceramicznych Röben stale się powiększa. Do grupy cegieł klinkierowych produkowanych w Środzie Śląskiej dołączyły ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze