Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Nowa odsłona Budowane.pl

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego serwis www.budowane.pl, obejmujący relacje foto i wideo z inwestycji realizowanych w Systemie 20 cm, zmienił swoją szatę graficzną i architekturę informacji. Celem wprowadzonych zmian jest jeszcze większe ułatwienie użytkownikom serwisu dotarcia do interesujących ich informacji.

Nowa odsłona Budowane.pl Nowatorski projekt Xella Polska, który powstał w kwietniu 2007 roku, obejmuje już kilkadziesiąt inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielkoformatowego i rolniczego. Każda z nich jest opisana oraz udokumentowana materiałem fotograficznym i filmowym, w którym inwestorzy, wykonawcy i architekci dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z prowadzonymi pracami budowlanymi. Tym sposobem w serwisie znalazło się już kilkadziesiąt filmów wideo i kilkaset zdjęć.

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do materiałów zdjęciowych i filmowych, w nowej wersji serwisu zostały one zintegrowane z opisem każdej inwestycji. Powstał też dział „Aktualności" z bieżącymi informacjami z rynku budowlanego.

Budowane.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem internatów. Inwestorzy sami zgłaszają się do nas i zapraszają na swoje budowy, a podczas swojego istnienia serwis zyskał ok. 50 tysięcy użytkowników - mówi pomysłodawczyni projektu Monika Mychlewicz, Kierownik Działu Marketingu Xella Polska.

Podpatrzone okiem kamery tajemnice sztuki budowlanej mogą okazać się przydatne każdemu, kto przymierza się do budowania własnego domu. Dokumentacja z placu budowy umożliwia przyszłym inwestorom zapoznanie się z najróżniejszymi pomysłami. Filmy i fotografie potwierdzają wszechstronność zastosowania bloczków YTONG i SILKA jako nie tylko łatwych w montażu i energooszczędnych, ale też pozwalających na realizację niekonwencjonalnych rozwiązań zarówno bryły budynku, jak i jego wnętrza.

Materiał fotograficzny i filmowy dla Budowane.pl realizują ekipy Tomasza Meusia i agencji Omnitan Studio.

Nową wersję strony przygotowały agencje Omnitan Studio i E-Trust.

 

Firma powiązana: Xella Polska
aktualizacja: 2009-04-01

Dodaj komentarz

Nowy dział Kalkulatory na stronie Leca.pl
Nowy dział Kalkulatory na stronie Leca.pl Na stronie leca.pl w zakładce "Dla projektanta" uruchomiony został nowy dział Kalkulatory. Zawiera bezpłatne, profesjonalne narzędzia multimedialne ...
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben Oferta materiałów ceramicznych Röben stale się powiększa. Do grupy cegieł klinkierowych produkowanych w Środzie Śląskiej dołączyły ...
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.

Jak duża będzie oszczędność w zużyciu gazu przy ociepleniu domu styropianem?

W zeszłym roku zdecydowaliśmy się na ocieplenie domu styropianem grubości 10 cm. Według zapewnień wykonawcy powinniśmy zużywać o 40- 50% mniej gazu niż poprzednio. Porównałem zużycie gazu w poprzednim i obecnym sezonie grzewczym i wyszło mi, że oszczędności wynoszą tylko 320 m³ gazu, czyli ok. 11% poprzedniego zużycia. Czy wynika to z niestarannego ocieplenia czy też wykonawcy przesadzili w ocenie spodziewanych efektów?

topowe produkty

Systemy stropowe Rector Rectobeton i Rectolight

Firma RECTOR Polska jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2003 r., zapewniając swoim klientom jak najlepsze rozwiązania konstrukcyjne systemów stropowych RECTOBETON i RECTOLIGHT.
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze