Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Nowa odsłona Budowane.pl

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego serwis www.budowane.pl, obejmujący relacje foto i wideo z inwestycji realizowanych w Systemie 20 cm, zmienił swoją szatę graficzną i architekturę informacji. Celem wprowadzonych zmian jest jeszcze większe ułatwienie użytkownikom serwisu dotarcia do interesujących ich informacji.

Nowa odsłona Budowane.pl Nowatorski projekt Xella Polska, który powstał w kwietniu 2007 roku, obejmuje już kilkadziesiąt inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielkoformatowego i rolniczego. Każda z nich jest opisana oraz udokumentowana materiałem fotograficznym i filmowym, w którym inwestorzy, wykonawcy i architekci dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z prowadzonymi pracami budowlanymi. Tym sposobem w serwisie znalazło się już kilkadziesiąt filmów wideo i kilkaset zdjęć.

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do materiałów zdjęciowych i filmowych, w nowej wersji serwisu zostały one zintegrowane z opisem każdej inwestycji. Powstał też dział „Aktualności" z bieżącymi informacjami z rynku budowlanego.

Budowane.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem internatów. Inwestorzy sami zgłaszają się do nas i zapraszają na swoje budowy, a podczas swojego istnienia serwis zyskał ok. 50 tysięcy użytkowników - mówi pomysłodawczyni projektu Monika Mychlewicz, Kierownik Działu Marketingu Xella Polska.

Podpatrzone okiem kamery tajemnice sztuki budowlanej mogą okazać się przydatne każdemu, kto przymierza się do budowania własnego domu. Dokumentacja z placu budowy umożliwia przyszłym inwestorom zapoznanie się z najróżniejszymi pomysłami. Filmy i fotografie potwierdzają wszechstronność zastosowania bloczków YTONG i SILKA jako nie tylko łatwych w montażu i energooszczędnych, ale też pozwalających na realizację niekonwencjonalnych rozwiązań zarówno bryły budynku, jak i jego wnętrza.

Materiał fotograficzny i filmowy dla Budowane.pl realizują ekipy Tomasza Meusia i agencji Omnitan Studio.

Nową wersję strony przygotowały agencje Omnitan Studio i E-Trust.

 

Firma powiązana: Xella Polska
aktualizacja: 2009-04-01

Dodaj komentarz

Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben
Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben Oferta materiałów ceramicznych Röben stale się powiększa. Do grupy cegieł klinkierowych produkowanych w Środzie Śląskiej dołączyły ...
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017
Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.
Wiosenna promocja cegieł Röben
Wiosenna promocja cegieł Röben Od 27 marca do końca kwietnia 2017 r. cegły klinkierowe Röben są dostępne w obniżonych cenach! Promocją objęte zostały wszystkie cegły ...

Jak duża będzie oszczędność w zużyciu gazu przy ociepleniu domu styropianem?

W zeszłym roku zdecydowaliśmy się na ocieplenie domu styropianem grubości 10 cm. Według zapewnień wykonawcy powinniśmy zużywać o 40- 50% mniej gazu niż poprzednio. Porównałem zużycie gazu w poprzednim i obecnym sezonie grzewczym i wyszło mi, że oszczędności wynoszą tylko 320 m³ gazu, czyli ok. 11% poprzedniego zużycia. Czy wynika to z niestarannego ocieplenia czy też wykonawcy przesadzili w ocenie spodziewanych efektów?

topowe produkty

Systemy stropowe Rector Rectobeton i Rectolight

Firma RECTOR Polska jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2003 r., zapewniając swoim klientom jak najlepsze rozwiązania konstrukcyjne systemów stropowych RECTOBETON i RECTOLIGHT.
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x