Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

II edycja konkursu Modne Metamorfozy

Ruszyła II edycja konkursu Modne Metamorfozy organizowanego przez Dekoral Fashion we współpracy z serwisem Kolor i Wnętrze. Tym razem na zwycięzców czeka warta 15 tysięcy złotych metamorfoza mieszkania oraz bony na zakupy w sklepach wnętrzarskich.

II edycja konkursu Modne MetamorfozyUbiegłoroczna zabawa z kolorami zorganizowana pod hasłem "Modne Metamorfozy" przez markę Dekoral Fashion tak bardzo spodobała się uczestnikom, że w tym roku nie mogło zabraknąć drugiej edycji. Ideą konkursu, który właśnie wystartował, jest inspirowanie uczestników do poszukiwania kolorów w swym otoczeniu i zachęcanie ich do odważnych, barwnych przemian.
 
Na najlepszych czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez markę Dekoral Fashion. Dla zwycięzcy przygotowano profesjonalną metamorfozę mieszkania pod okiem architekta, wartą 15 tysięcy złotych. Ponadto każdego dnia można wygrać jeden z dwóch bonów na zakupy o wartości 100 zł w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz: Almi Decor, Home&You lub Ikea.
 
Aby wziąć udział w konkursie i walczyć o główną nagrodę, trzeba najpierw zarejestrować się w serwisie . Następnie nadsyłać pracę konkursową, której temat powinien nawiązywać do inspiracji kolorystycznych Dekoral Fashion w naszym otoczeniu, co oznacza, że najlepszą propozycją może okazać się zarówno kolorowa sukienka, jak i pomysł na soczystą sałatkę.

Zgłoszenia należy przesyłać w postaci zdjęcia, filmu lub grafiki. Forma jest dowolna, liczy się przede wszystkim pomysłowość oraz zdolność odnajdywania piękna kolorów wokół nas. Na koniec nie można zapomnieć o formularzu zgłoszeniowym oraz informacji na temat pomieszczenia, jakie pragniemy oddać w ręce architekta.
 
Aby zwiększyć szanse w konkursie, możemy zachęcić znajomych z Facebooka i YouTube'a do polubienia przesłanej przez nas pracy. Im więcej zbierze "like'ów", tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Wyniki publikowane są codziennie w serwisie konkursowym oraz na fan page'u Kolor i Wnętrze. Dwie najlepsze odpowiedzi nagradzane są bonami na zakupy w sklepach Ikea, Home&You lub Almi Decor.

Firma powiązana: Drewnochron
aktualizacja: 2012-07-30

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze