Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Dekory "Brzoza Polska" Pfleiderer Grajewo

Dekory

Pfleiderer Grajewo S.A. wprowadza na rynek płyty laminowane w dekorach powstałych w ramach projektu "Brzoza POLSKA!".

To wyjątkowo interesująca propozycja, nie tylko ze względu na charakter samego projektu, ale również dzięki zgodności z aktualnymi światowymi trendami w dziedzinie wzornictwa.

Jak wyglądają dekory "Brzoza POLSKA!"?

Brzoza Ojców to odwzorowanie naturalnego, ukształtowanego przez trudne warunki wegetacji w górskim środowisku, drewna. Ten dekor jest pełen nieregularności i kontrastów - odzwierciedlający tendencję do jak najwierniejszego oddawania w dekorach charakteru danego drewna. Mimo to Brzoza Ojców nie należy do dekorów bardzo wyrazistych, przytłaczających i trudnych do zastosowania na większych płaszczyznach.

Jasna tonacja kolorystyczna sprawia, że jest bardzo przyjazny, optymistyczny, świetny do zastosowania w kuchni, pokoju młodzieżowym czy nowoczesnym stylistycznie salonie.

Nieco bardziej wyrazisty charakter ma za to druga wersja kolorystyczna tego dekoru - Brzoza Ojców Ciemna. Wybarwienie o brązowej tonacji podkreśla i uwypukla wszystkie elementy rysunku drewna. Zieleń Ojców to piękny, stonowany odcień, współgrający z wieloma dekorami drewnopodobnymi. Jego tonacja nawiązuje też do modnej stylistyki vintage.

W projektach mebli może pełnić rolę akcentu kolorystycznego. Może też urozmaicać modne połączenia drewna i metalu - pasuje zarówno do ciepłych, jak i do chłodniejszych barw.

Wreszcie Kora Ojców to abstrakcyjny, geometryczny wzór - różnica między dwoma ciepłymi odcieniami bieli - tła i wzoru - jest tak subtelna, że widoczna jedynie z niewielkiej odległości. Tego rodzaju propozycje dominują ostatnio wśród dekorów fantazyjnych.

Modne są subtelne wzory, kojarzące się np. z papierem czerpanym, które z dalszej odległości sprawiają wrażenie jednobarwnych płaszczyzn. Kora Ojców może być np. ciekawym urozmaiceniem czystej bieli. 

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2013-05-06

Dodaj komentarz

Czyszczenie cegły rozbiórkowej z zaprawy.

Czym mogę usunąć zaprawę ze starej cegły rozbiórkowej, aby była czysta i miała swój właściwy kolor. Czyszczę szczotką drucianą, ale schodzi tylko wierzchnia warstwa a plamy zostają, ponadto po szczotce zostają czarne ślady od szorowania.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x