Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® z racji swoich zalet stanowi jeden z najbardziej uniwersalnych i wartych wykorzystania materiałów dla wystawiennictwa. Takie cechy, jak wytrzymałość, łatwość precyzyjnej obróbki, trudno zapalność i estetyczny wygląd sprawiają, że idealnie nadaje się do realizacji niebanalnych projektów scenograficznych.

Budowa targowych stoisk, oprawa muzealnych ekspozycji, czasowe zabudowy i konstrukcje, związane z różnego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi, scenografie teatralne i telewizyjne – to tylko kilka przykładów zastosowań, w których świetnie sprawdzi się płyta mfp® firmy Pfleiderer. Ten uniwersalny, drewnopochodny materiał, dzięki swoim cechom, sprawia, że realizacja tego rodzaju projektów jest prosta, szybka, nieskomplikowana, a powstałe konstrukcje są trwałe, stabilne i efektowne. Mając go do dyspozycji projektanci, architekci i scenografowie mogą rozwinąć swoją fantazję i wcielić w życie nawet bardzo śmiałe pomysły: ten materiał kryje w sobie wielki potencjał.

Płyta mfp® charakteryzuje się zwartą, jednorodną strukturą. To nadaje jej wysoką wytrzymałość, sprawia, że nie ugina się i nie łamie pod wpływem obciążeń, na które narażone są materiały stosowane do wykańczania ścian i podłóg. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych płyt drewnopochodnych, jest jednakowo wytrzymała na obciążenia w każdym punkcie i można ją układać każdą stroną i w dowolnym kierunku.

Struktura płyty mfp® pozwala też na bezpieczne i stabilne mocowanie w niej haków, śrub lub wbijanie gwoździ. To wszystko przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo budowanych z niej konstrukcji, stoisk, ścianek wystawienniczych.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2017-07-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze