Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® z racji swoich zalet stanowi jeden z najbardziej uniwersalnych i wartych wykorzystania materiałów dla wystawiennictwa. Takie cechy, jak wytrzymałość, łatwość precyzyjnej obróbki, trudno zapalność i estetyczny wygląd sprawiają, że idealnie nadaje się do realizacji niebanalnych projektów scenograficznych.

Budowa targowych stoisk, oprawa muzealnych ekspozycji, czasowe zabudowy i konstrukcje, związane z różnego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi, scenografie teatralne i telewizyjne – to tylko kilka przykładów zastosowań, w których świetnie sprawdzi się płyta mfp® firmy Pfleiderer. Ten uniwersalny, drewnopochodny materiał, dzięki swoim cechom, sprawia, że realizacja tego rodzaju projektów jest prosta, szybka, nieskomplikowana, a powstałe konstrukcje są trwałe, stabilne i efektowne. Mając go do dyspozycji projektanci, architekci i scenografowie mogą rozwinąć swoją fantazję i wcielić w życie nawet bardzo śmiałe pomysły: ten materiał kryje w sobie wielki potencjał.

Płyta mfp® charakteryzuje się zwartą, jednorodną strukturą. To nadaje jej wysoką wytrzymałość, sprawia, że nie ugina się i nie łamie pod wpływem obciążeń, na które narażone są materiały stosowane do wykańczania ścian i podłóg. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych płyt drewnopochodnych, jest jednakowo wytrzymała na obciążenia w każdym punkcie i można ją układać każdą stroną i w dowolnym kierunku.

Struktura płyty mfp® pozwala też na bezpieczne i stabilne mocowanie w niej haków, śrub lub wbijanie gwoździ. To wszystko przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo budowanych z niej konstrukcji, stoisk, ścianek wystawienniczych.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2017-07-10

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...

Mocowanie przedmiotów do poszczególnych materiałów ściennych

W każdym domu trzeba zawiesić rozmaite przedmioty na ścianach i sufitach – od ciężkich szafek, karniszy i półek po lekkie obrazki. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie sposobu mocowania do właściwości podłoża.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze