Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® firmy Pfleiderer - nieograniczone możliwości aranżacji

Płyta mfp® z racji swoich zalet stanowi jeden z najbardziej uniwersalnych i wartych wykorzystania materiałów dla wystawiennictwa. Takie cechy, jak wytrzymałość, łatwość precyzyjnej obróbki, trudno zapalność i estetyczny wygląd sprawiają, że idealnie nadaje się do realizacji niebanalnych projektów scenograficznych.

Budowa targowych stoisk, oprawa muzealnych ekspozycji, czasowe zabudowy i konstrukcje, związane z różnego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi, scenografie teatralne i telewizyjne – to tylko kilka przykładów zastosowań, w których świetnie sprawdzi się płyta mfp® firmy Pfleiderer. Ten uniwersalny, drewnopochodny materiał, dzięki swoim cechom, sprawia, że realizacja tego rodzaju projektów jest prosta, szybka, nieskomplikowana, a powstałe konstrukcje są trwałe, stabilne i efektowne. Mając go do dyspozycji projektanci, architekci i scenografowie mogą rozwinąć swoją fantazję i wcielić w życie nawet bardzo śmiałe pomysły: ten materiał kryje w sobie wielki potencjał.

Płyta mfp® charakteryzuje się zwartą, jednorodną strukturą. To nadaje jej wysoką wytrzymałość, sprawia, że nie ugina się i nie łamie pod wpływem obciążeń, na które narażone są materiały stosowane do wykańczania ścian i podłóg. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych płyt drewnopochodnych, jest jednakowo wytrzymała na obciążenia w każdym punkcie i można ją układać każdą stroną i w dowolnym kierunku.

Struktura płyty mfp® pozwala też na bezpieczne i stabilne mocowanie w niej haków, śrub lub wbijanie gwoździ. To wszystko przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo budowanych z niej konstrukcji, stoisk, ścianek wystawienniczych.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2015-03-18

Dodaj komentarz

Mocowanie przedmiotów do poszczególnych materiałów ściennych

W każdym domu trzeba zawiesić rozmaite przedmioty na ścianach i sufitach – od ciężkich szafek, karniszy i półek po lekkie obrazki. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie sposobu mocowania do właściwości podłoża.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x