Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Masz fach, masz pracę!

Kompleksową ofertę dla bezrobotnych wypracowali i zaprezentowali w październiku na II Międzynarodowych Targach Pracy w Warszawie firma Knauf - producent tynków gipsowych, Centrum Szkolenia Zawodowego Pi oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Tynkarskich.

Kompleksową ofertę dla bezrobotnych wypracowali i zaprezentowali w październiku na II Międzynarodowych Targach Pracy w Warszawie firma Knauf - producent tynków gipsowych, Centrum Szkolenia Zawodowego Pi oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Tynkarskich.

Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych z całej Polski, którzy gotowi są zdobyć kwalifikacje tynkarza oraz pracować w tym zawodzie w przyszłości.

Projekt obejmuje tygodniowe teoretyczno-praktyczne szkolenie wyjazdowe do Centrum Szkoleniowego firmy Knauf w Jaworznie - zakończone egzaminem wewnętrznym, dwumiesięczną praktykę zawodową u przyszłych pracodawców, następnie tygodniowe szkolenie z obsługi agregatów tynkarskich, zakończone egzaminem państwowym.

Osoby, które ukończą szkolenie i odbędą praktykę z wynikiem pozytywnym otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, wpis do książeczki szkoleń firmy Knauf oraz certyfikat potwierdzający złożenie egzaminu państwowego z obsługi maszyn tynkarskich.

Ponadto Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Tynkarskich przedłoży im konkretną ofertę pracy.

Przedstawiona propozycja nie byłaby możliwa bez zaangażowania wszystkich trzech stron.

Owocem tej wspólnej inicjatywy są kwalifikacje, które osobom dotychczas bezrobotnym stwarzają konkretną szansę na pracę oraz dłuższą perspektywę zatrudnienia w przyszłości.

Osoby zainteresowane proszone są o nawiązanie kontaktu z Centrum Szkolenia Zawodowego Pi, tel. (71) 344 62 22.

Firma powiązana: Knauf Sp. z o.o.
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze