Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Ceresitowy wieczór adrzejkowy

24 listopada Henkel Polska przedstawił Agnieszkę Iwankowską - nową osobę zajmującą się Public Relations firmy - na zorganizowanym spotkaniu andrzejkowym w warszawskim klubie Nobo. Zebrani goście mogli skorzystać z porad wróżki i astrologa. Nie zabrakło także wróżb z wosku.

24 listopada Henkel Polska przedstawił Agnieszkę Iwankowską - nową osobę zajmującą się Public Relations firmy - na zorganizowanym spotkaniu andrzejkowym w warszawskim klubie Nobo. Zebrani goście mogli skorzystać z porad wróżki i astrologa. Nie zabrakło także wróżb z wosku. (Na zdjęciu od lewej Magdalena Wrona, Agnieszka Iwankowska)

Firma Henkel Polska obecna w Polsce od 1990 roku jest producentem chemii budowlanej marek Ceresit i Thomsit, wielu marek kosmetyków takich jak Palette, Fa, Schauma czy Taft, proszków do prania Persil i Rex, klejów konsumenckich z markami Pritt, Power Tape oraz technologii i usług dla przemysłu.


Firma powiązana: Henkel Polska
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x