Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Precyzyjna wiązka

Najnowszym produktem pomiarowym marki Skil jest poziomica laserowa, która pojawiła się w sprzedaży jesienią. Urządzenie nie wymaga regulacji ręcznej. Po wybraniu odpowiedniej funkcji model 0515 automatycznie emituje precyzyjną wiązkę lasera w projekcji: poziomej, pionowej, krzyżowej, przekątnej, jak również w narożnikach.

Najnowszym produktem pomiarowym marki Skil jest poziomica laserowa, która pojawiła się w sprzedaży jesienią. Urządzenie nie wymaga regulacji ręcznej. Po wybraniu odpowiedniej funkcji model 0515 automatycznie emituje precyzyjną wiązkę lasera w projekcji: poziomej, pionowej, krzyżowej, przekątnej, jak również w narożnikach.

Nowa poziomica Skila sprawdza się przy mocowaniu półek, szafek, obrazów i innych obiektów. Urządzenie automatycznie emituje poziome i pionowe linie na ściany i inne powierzchnie, bez konieczności regulacji ręcznej i poziomowania narzędzia za pomocą konwencjonalnej poziomnicy. System automatycznej stabilizacji zapewnia wiązkę laserową już po 5 sekundach od włączenia. Po wyłączeniu urządzenie automatycznie blokuje się, umożliwiając bezpieczny transport.

Produkt wyposażony został w przydatną funkcję, która emituje jednocześnie linie poziome i pionowe. Rozwiązanie takie jest przydatne w sytuacjach, gdy w tym samym czasie należy dokonać wyrównania poziomego i pionowego, np. w przypadku układania glazury, paneli czy wieszania kilku zdjęć lub obrazów. Model 0515 emituje również przekątną wiązkę laserową. Poziomica może być wykorzystywana pod dowolnym kątem. Dzięki temu ułatwia wyrównywanie obiektów z przedmiotami lub obiektami, które same ustawione są pod kątem, np. z poręczami. Nowy produkt Skila pracuje także w narożnikach, co ułatwia ustawianie szafek, czy blatów, wystających poza krawędzie ścian, np. w kuchni.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze i pracuje w trybie wolnostojącym. Wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu, włączyć, wybrać funkcję i zacząć pracę. Użytkownik nie musi wiercić otworów mocujących w ścianach czy innych przedmiotach po to, by zamocować przyrząd. Złącze znajdujące się w podstawie umożliwia umieszczenie przyrządu na statywie (tzw. trójnogu).

Do urządzenia dodawany jest statyw (wysokość 50 cm) oraz specjalne okulary, dzięki którym jeszcze łatwiej dostrzec czerwoną wiązkę lasera, nawet w ostrym świetle. Model 0515 sprzedawany jest w walizce, zapewniającej bezpieczne i wygodne przechowywanie oraz łatwy transport.

Sugerowana cena poziomicy laserowej 0515: 399 zł brutto


Firma powiązana: Robert Bosch Sp. z o.o.
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze