Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Precyzyjna wiązka

Najnowszym produktem pomiarowym marki Skil jest poziomica laserowa, która pojawiła się w sprzedaży jesienią. Urządzenie nie wymaga regulacji ręcznej. Po wybraniu odpowiedniej funkcji model 0515 automatycznie emituje precyzyjną wiązkę lasera w projekcji: poziomej, pionowej, krzyżowej, przekątnej, jak również w narożnikach.

Najnowszym produktem pomiarowym marki Skil jest poziomica laserowa, która pojawiła się w sprzedaży jesienią. Urządzenie nie wymaga regulacji ręcznej. Po wybraniu odpowiedniej funkcji model 0515 automatycznie emituje precyzyjną wiązkę lasera w projekcji: poziomej, pionowej, krzyżowej, przekątnej, jak również w narożnikach.

Nowa poziomica Skila sprawdza się przy mocowaniu półek, szafek, obrazów i innych obiektów. Urządzenie automatycznie emituje poziome i pionowe linie na ściany i inne powierzchnie, bez konieczności regulacji ręcznej i poziomowania narzędzia za pomocą konwencjonalnej poziomnicy. System automatycznej stabilizacji zapewnia wiązkę laserową już po 5 sekundach od włączenia. Po wyłączeniu urządzenie automatycznie blokuje się, umożliwiając bezpieczny transport.

Produkt wyposażony został w przydatną funkcję, która emituje jednocześnie linie poziome i pionowe. Rozwiązanie takie jest przydatne w sytuacjach, gdy w tym samym czasie należy dokonać wyrównania poziomego i pionowego, np. w przypadku układania glazury, paneli czy wieszania kilku zdjęć lub obrazów. Model 0515 emituje również przekątną wiązkę laserową. Poziomica może być wykorzystywana pod dowolnym kątem. Dzięki temu ułatwia wyrównywanie obiektów z przedmiotami lub obiektami, które same ustawione są pod kątem, np. z poręczami. Nowy produkt Skila pracuje także w narożnikach, co ułatwia ustawianie szafek, czy blatów, wystających poza krawędzie ścian, np. w kuchni.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze i pracuje w trybie wolnostojącym. Wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu, włączyć, wybrać funkcję i zacząć pracę. Użytkownik nie musi wiercić otworów mocujących w ścianach czy innych przedmiotach po to, by zamocować przyrząd. Złącze znajdujące się w podstawie umożliwia umieszczenie przyrządu na statywie (tzw. trójnogu).

Do urządzenia dodawany jest statyw (wysokość 50 cm) oraz specjalne okulary, dzięki którym jeszcze łatwiej dostrzec czerwoną wiązkę lasera, nawet w ostrym świetle. Model 0515 sprzedawany jest w walizce, zapewniającej bezpieczne i wygodne przechowywanie oraz łatwy transport.

Sugerowana cena poziomicy laserowej 0515: 399 zł brutto


Firma powiązana: Robert Bosch Sp. z o.o.
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x