Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Dekoral najlepszy w swojej kategorii

Zdaniem ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Polifarb Cieszyn-Wrocław SA jest najlepszą marką budowlaną roku 2005 w Polsce. Takim tytułem producent farby Dekoral został uhonorowany w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna".

Zdaniem ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Polifarb Cieszyn-Wrocław SA jest najlepszą marką budowlaną roku 2005 w Polsce. Takim tytułem producent farby Dekoral został uhonorowany w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna".

Nagrodę odbierała Aneta Jarosz-Pałach, Menedżer ds. Public Relations, z rąk Elżbiety Syrdy, Prezesa Zarządu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. na tegorocznych targach Budma 2006, podczas II edycji Rankingu Marek Budowlanych w Polsce.

Producent farb Dekoral kolejny raz z rzędu odebrał główne nagrody w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna". Wyróżnienia zostały przyznane na podstawie ogólnopolskich badań wśród dystrybutorów materiałów budowlanych. Oceniane kryteria w kategorii 22 grup asortymentowych to przede wszystkim: popularność na rynku, wysoka jakość, atrakcyjna cena, dostępność na rynku i najczęstszy wybór przez Klientów w 2005 roku.

W ciągu pięćdziesięcioletniego istnienia na rynku polskim staliśmy się synonimem profesjonalizmu, doświadczenia i najwyższej jakości produktów. Przyznana nam nagroda cieszy nas podwójnie, gdyż jest wyrazem uznania wśród fachowców, jakimi są dystrybutorzy materiałów budowlanych - powiedział Greg Molyneux, członek Zarządu i Dyrektor Jednostki Biznesowej Deco Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA.

Ranking Marek Budowlanych to coroczne przedsięwzięcie ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku mające na celu wyłonienie najlepszych marek budowlanych na polskim rynku. Ranking Marek Budowlanych 2005 to druga edycja projektu. W pierwszej edycji projekt realizowany był w oparciu o wyniki badań wśród firm wykonawczych.


Firma powiązana: Drewnochron
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...

Izolacja akustyczna ściany - co wybrać?

Odpowiedź eksperta: Jako izolację akustyczną najłatwiej postawić ściankę z pokryciem płytami gipsowo-kartonowymi.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze