Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Dekoral najlepszy w swojej kategorii

Zdaniem ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Polifarb Cieszyn-Wrocław SA jest najlepszą marką budowlaną roku 2005 w Polsce. Takim tytułem producent farby Dekoral został uhonorowany w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna".

Zdaniem ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Polifarb Cieszyn-Wrocław SA jest najlepszą marką budowlaną roku 2005 w Polsce. Takim tytułem producent farby Dekoral został uhonorowany w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna".

Nagrodę odbierała Aneta Jarosz-Pałach, Menedżer ds. Public Relations, z rąk Elżbiety Syrdy, Prezesa Zarządu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. na tegorocznych targach Budma 2006, podczas II edycji Rankingu Marek Budowlanych w Polsce.

Producent farb Dekoral kolejny raz z rzędu odebrał główne nagrody w trzech kategoriach: "Farby", "Lakiery" i "Impregnaty do drewna". Wyróżnienia zostały przyznane na podstawie ogólnopolskich badań wśród dystrybutorów materiałów budowlanych. Oceniane kryteria w kategorii 22 grup asortymentowych to przede wszystkim: popularność na rynku, wysoka jakość, atrakcyjna cena, dostępność na rynku i najczęstszy wybór przez Klientów w 2005 roku.

W ciągu pięćdziesięcioletniego istnienia na rynku polskim staliśmy się synonimem profesjonalizmu, doświadczenia i najwyższej jakości produktów. Przyznana nam nagroda cieszy nas podwójnie, gdyż jest wyrazem uznania wśród fachowców, jakimi są dystrybutorzy materiałów budowlanych - powiedział Greg Molyneux, członek Zarządu i Dyrektor Jednostki Biznesowej Deco Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA.

Ranking Marek Budowlanych to coroczne przedsięwzięcie ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku mające na celu wyłonienie najlepszych marek budowlanych na polskim rynku. Ranking Marek Budowlanych 2005 to druga edycja projektu. W pierwszej edycji projekt realizowany był w oparciu o wyniki badań wśród firm wykonawczych.


Firma powiązana: Drewnochron
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Izolacja akustyczna ściany - co wybrać?

Odpowiedź eksperta: Jako izolację akustyczną najłatwiej postawić ściankę z pokryciem płytami gipsowo-kartonowymi.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x