Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Zaczarowana szafa dzieci z Bogumiłka

Firma Komandor, zajmująca się kompleksowo usługami wyposażenia wnętrz, postanowiła wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bogumiłku i podarowała dzieciom, zaprojektowaną dla nich przez artystów szafę oraz szatnię.

Do akcji przyłączyły się polskie gwiazdy. Jaga Hupało – polska kreatorka wizerunku i stylistka fryzur – wraz z mężem Thomasem Wolffem stworzyli dla wychowanków Ośrodka „Projekt specjalny”. Jest nim barwna szafa, ręcznie malowana przez znaną parę oraz dzieci z Bogumiłka.

Choć jego twórcy to prawdziwi specjaliści od pielęgnacji włosów, współtworzący jeden z najbardziej renomowanych salonów fryzjerskich w Polsce i wydawać by się mogło, że ich specjalizacje nie mają nic wspólnego z aranżacjami wnętrz i meblami, efekty są niesamowite.

W sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała szafaJaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci wspólnie pomalowali szafę
Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieciSzafa firmy Komandor ukończona

W jednym miejscu i czasie udało się połączyć ich kreatywność wraz z rozwiązaniami zabudowy firmy Komandor. Jej przedstawiciele zadbali, by w sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała niezbędna tam szafa. Resztą zajęli się Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci – wspólnie ją… pomalowali!

Komandor zaaranżował także pomieszczenia szatni dla dzieci w Ośrodku. Zostały one wyposażone w otwarte zabudowy – funkcjonalne i wygodne, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku już od 38 lat służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnym intelektualnie – upośledzonym umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Niedawno losem jego mieszkańców zainteresowała się także Fundacja Niezapominajka. „Życie normalne wcale nie jest normalne”, mówi z przekorą Ilona Felicjańska, fundator i prezes Fundacji. Normą wcale nie musi być zdrowie, pomyślność i dostatnie życie. Dla wielu ludzi ich normą jest, niestety, codzienne zmaganie się ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

 

Firma powiązana: Komandor
aktualizacja: 2009-01-23

Dodaj komentarz

Ściany z pustaków szklanych

Ścianki działowe z pustaków szklanych najczęściej wykonuje się wtedy, gdy trzeba doświetlić pomieszczenie nie mające żadnej ściany zewnętrznej. Jednak coraz częściej wykorzystywane są jako element wystroju wnętrza.
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x