Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Zaczarowana szafa dzieci z Bogumiłka

Firma Komandor, zajmująca się kompleksowo usługami wyposażenia wnętrz, postanowiła wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bogumiłku i podarowała dzieciom, zaprojektowaną dla nich przez artystów szafę oraz szatnię.

Do akcji przyłączyły się polskie gwiazdy. Jaga Hupało – polska kreatorka wizerunku i stylistka fryzur – wraz z mężem Thomasem Wolffem stworzyli dla wychowanków Ośrodka „Projekt specjalny”. Jest nim barwna szafa, ręcznie malowana przez znaną parę oraz dzieci z Bogumiłka.

Choć jego twórcy to prawdziwi specjaliści od pielęgnacji włosów, współtworzący jeden z najbardziej renomowanych salonów fryzjerskich w Polsce i wydawać by się mogło, że ich specjalizacje nie mają nic wspólnego z aranżacjami wnętrz i meblami, efekty są niesamowite.

W sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała szafaJaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci wspólnie pomalowali szafę
Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieciSzafa firmy Komandor ukończona

W jednym miejscu i czasie udało się połączyć ich kreatywność wraz z rozwiązaniami zabudowy firmy Komandor. Jej przedstawiciele zadbali, by w sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała niezbędna tam szafa. Resztą zajęli się Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci – wspólnie ją… pomalowali!

Komandor zaaranżował także pomieszczenia szatni dla dzieci w Ośrodku. Zostały one wyposażone w otwarte zabudowy – funkcjonalne i wygodne, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku już od 38 lat służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnym intelektualnie – upośledzonym umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Niedawno losem jego mieszkańców zainteresowała się także Fundacja Niezapominajka. „Życie normalne wcale nie jest normalne”, mówi z przekorą Ilona Felicjańska, fundator i prezes Fundacji. Normą wcale nie musi być zdrowie, pomyślność i dostatnie życie. Dla wielu ludzi ich normą jest, niestety, codzienne zmaganie się ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

 

Firma powiązana: Komandor
aktualizacja: 2009-01-23

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze