Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style – to główny bohater prezentacji targowej firmy REHAU na targach budowlanych Monachium 2015. W styczniu 2015 r. w Monachium architekci, projektanci oraz pracownicy firm handlowych będą mieli okazję osobiście przekonać się o wszystkich zaletach produktów RELAZZO firmy REHAU.

Taras, ogród, SPA czy plac zabaw? Różne komponenty systemu RELAZZO umożliwiają efektowne, ale przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zagospodarowanie przestrzeni. RELAZZO łączy w sobie elegancki wygląd naturalnego drewna z niezwykłą wytrzymałością wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Główny punkt prezentacji targowej REHAU to nowy produkt w rodzinie RELAZZO – RELAZZO style, dzięki któremu czas potrzebny na montaż tarasu można skrócić do minimum.

Nowe RELAZZO style na targach w Monachium

Firma REHAU, specjalista z dziedziny tworzyw polimerowych, rozpoczyna rok 2015 udziałem w uznanych na całym świecie targach budowlanych, które odbędą się w dniach 19 – 24 stycznia 2015 w Monachium. Przez pięć targowych dni na naszym stoisku (308, w hali B) wszystko będzie się kręcić dookoła systemu tarasowego RELAZZO, a przede wszystkim naszej nowości – RELAZZO style.
RELAZZO style wyróżnia się na tle innych dostępnych systemów niezwykle krótkim czasem montażu, zadziwiającymi wartościami dopuszczalnych obciążeń oraz strukturalną powierzchnią do złudzenia przypominającą powierzchnię drewna.

Design, naturalne piękno i wysoka jakość w jednym

System tarasowy RELAZZO to idealny wybór dla osób wymagających, poszukujących nowoczesnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Obszerna paleta produktów z rodziny RELAZZO daje wiele możliwości indywidualnych rozwiązań. Panele tarasowe produkowane są z tworzywa RAU-WOOD – kompozytu drewna i polimerów, który łączy w sobie zalety drewna ze zintegrowanych upraw leśnych z wyjątkowymi cechami tworzyw sztucznych. RELAZZO to stabilność kształtu, odporność na wodę morską i warunki atmosferyczne, łatwa pielęgnacja i wyjątkowa trwałość. Wszystkie te cechy sprawiają, że RELAZZO zbiera najwyższe noty zarówno w punktach jakość, jak i oszczędność surowców naturalnych. Specjalny proces obróbki powierzchni nadaje RELAZZO naturalny charakter drewna i sprawia, że panele mają właściwości antypoślizgowe oraz nie posiadają drzazg.

Liczne możliwości zastosowania

Zakres zastosowania produktów z rodziny RELAZZO jest bardzo szeroki i obejmuje obok tarasów i terenów przy basenach ciągi komunikacyjne, nowoczesne patia w budynkach użyteczności publicznej, wiaty garażowe, place zabaw oraz centra SPA. Jednym słowem RELAZZO sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znaczenie ma design, naturalność i wysoka jakość.

Światowa premiera RELAZZO style

Systemy RELAZZO classic, RELAZZO screen oraz Rhombusprofil firmy REHAU już na dobre zadomowiły się na polskim rynku i w świadomości naszych klientów. System RELAZZO style na monachijskich targach będzie święcił premierę. Nowo opracowany program paneli tarasowych z szybkim systemem montażowym sprawia, że połączenia śrubowe stają się praktycznie zbędne. Firmy montażowe szybko zauważą różnicę: czas układania w stosunku do dostępnych na rynku systemów tarasowych skróci się o ponad połowę. Podkonstrukcja systemu RELAZZO style składa się z wytrzymałych profili aluminiowych oraz innowacyjnych klipsów montażowych. Kolejna nowość to innowacyjna powierzchnia paneli RELAZZO style w formie drewnianych słojów oraz trzy modne kolory desek.

Na targach budowlanych w Monachium przedstawiciele firm handlowych, montażowych, architekci, projektanci oraz architekci ogrodów i krajobrazu będą mogli osobiście przekonać się o zaletach wszystkich linii produktowych RELAZZO. Na żywo będzie także można zobaczyć, że nasze zapewnienia o sześciokrotnie szybszym montażu systemu RELAZZO style to rzeczywiście fakt.

aktualizacja: 2015-01-05

Dodaj komentarz

Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy Kolekcja ColorBlend firmy Jadar stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. ...
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG sprawdzą się jako gustowne wykończenie nawierzchni wokół domu. Wysokogatunkowy beton, z którego ...
Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych
Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych Najlepszym rozwiązaniem skutecznie chroniącym drewno przed słońcem, deszczem oraz utratą koloru jest olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl.

Wykończenie tarasu - okapnik, rynny, balustrada

Prawidłowe wykonanie wszystkich warstw tarasu nie gwarantuje jednak, że z czasem nie pojawią się na nim uszkodzenia. Jeśli krawędzie nie zostaną starannie wykończone i przestrzeń wzdłuż ścian domu nieskutecznie uszczelniona – taras może przeciekać i niszczeć.

topowe produkty

System PATIO - pergole firmy SUNŻAL na taras i do ogrodu

Montaż pergoli tarasowej to najlepszy sposób na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Latem, gdy słońce znajduje się w zenicie i upał jest nie do wytrzymania, pergola zapewnia przyjemny cień, a co najważniejsze - dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin - również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To ważne, gdy na tarasie bawią się małe dzieci szczególnie narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze