Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style – to główny bohater prezentacji targowej firmy REHAU na targach budowlanych Monachium 2015. W styczniu 2015 r. w Monachium architekci, projektanci oraz pracownicy firm handlowych będą mieli okazję osobiście przekonać się o wszystkich zaletach produktów RELAZZO firmy REHAU.

Taras, ogród, SPA czy plac zabaw? Różne komponenty systemu RELAZZO umożliwiają efektowne, ale przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zagospodarowanie przestrzeni. RELAZZO łączy w sobie elegancki wygląd naturalnego drewna z niezwykłą wytrzymałością wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Główny punkt prezentacji targowej REHAU to nowy produkt w rodzinie RELAZZO – RELAZZO style, dzięki któremu czas potrzebny na montaż tarasu można skrócić do minimum.

Nowe RELAZZO style na targach w Monachium

Firma REHAU, specjalista z dziedziny tworzyw polimerowych, rozpoczyna rok 2015 udziałem w uznanych na całym świecie targach budowlanych, które odbędą się w dniach 19 – 24 stycznia 2015 w Monachium. Przez pięć targowych dni na naszym stoisku (308, w hali B) wszystko będzie się kręcić dookoła systemu tarasowego RELAZZO, a przede wszystkim naszej nowości – RELAZZO style.
RELAZZO style wyróżnia się na tle innych dostępnych systemów niezwykle krótkim czasem montażu, zadziwiającymi wartościami dopuszczalnych obciążeń oraz strukturalną powierzchnią do złudzenia przypominającą powierzchnię drewna.

Design, naturalne piękno i wysoka jakość w jednym

System tarasowy RELAZZO to idealny wybór dla osób wymagających, poszukujących nowoczesnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Obszerna paleta produktów z rodziny RELAZZO daje wiele możliwości indywidualnych rozwiązań. Panele tarasowe produkowane są z tworzywa RAU-WOOD – kompozytu drewna i polimerów, który łączy w sobie zalety drewna ze zintegrowanych upraw leśnych z wyjątkowymi cechami tworzyw sztucznych. RELAZZO to stabilność kształtu, odporność na wodę morską i warunki atmosferyczne, łatwa pielęgnacja i wyjątkowa trwałość. Wszystkie te cechy sprawiają, że RELAZZO zbiera najwyższe noty zarówno w punktach jakość, jak i oszczędność surowców naturalnych. Specjalny proces obróbki powierzchni nadaje RELAZZO naturalny charakter drewna i sprawia, że panele mają właściwości antypoślizgowe oraz nie posiadają drzazg.

Liczne możliwości zastosowania

Zakres zastosowania produktów z rodziny RELAZZO jest bardzo szeroki i obejmuje obok tarasów i terenów przy basenach ciągi komunikacyjne, nowoczesne patia w budynkach użyteczności publicznej, wiaty garażowe, place zabaw oraz centra SPA. Jednym słowem RELAZZO sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znaczenie ma design, naturalność i wysoka jakość.

Światowa premiera RELAZZO style

Systemy RELAZZO classic, RELAZZO screen oraz Rhombusprofil firmy REHAU już na dobre zadomowiły się na polskim rynku i w świadomości naszych klientów. System RELAZZO style na monachijskich targach będzie święcił premierę. Nowo opracowany program paneli tarasowych z szybkim systemem montażowym sprawia, że połączenia śrubowe stają się praktycznie zbędne. Firmy montażowe szybko zauważą różnicę: czas układania w stosunku do dostępnych na rynku systemów tarasowych skróci się o ponad połowę. Podkonstrukcja systemu RELAZZO style składa się z wytrzymałych profili aluminiowych oraz innowacyjnych klipsów montażowych. Kolejna nowość to innowacyjna powierzchnia paneli RELAZZO style w formie drewnianych słojów oraz trzy modne kolory desek.

Na targach budowlanych w Monachium przedstawiciele firm handlowych, montażowych, architekci, projektanci oraz architekci ogrodów i krajobrazu będą mogli osobiście przekonać się o zaletach wszystkich linii produktowych RELAZZO. Na żywo będzie także można zobaczyć, że nasze zapewnienia o sześciokrotnie szybszym montażu systemu RELAZZO style to rzeczywiście fakt.

aktualizacja: 2015-01-05

Dodaj komentarz

Wykończenie tarasu - okapnik, rynny, balustrada

Prawidłowe wykonanie wszystkich warstw tarasu nie gwarantuje jednak, że z czasem nie pojawią się na nim uszkodzenia. Jeśli krawędzie nie zostaną starannie wykończone i przestrzeń wzdłuż ścian domu nieskutecznie uszczelniona – taras może przeciekać i niszczeć.

topowe produkty

JAF - tarasy i elewacje z drewna termowanego

W tym sezonie firma JAF szczególnie zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą tarasów i elewacji z drewna termowanego i przedstawia zalety drewna Sosna Termowana.
Nośny element izolacji termicznej Schöck Isokorb R
Nośny element izolacji termicznej Schöck Isokorb R Nośne elementy izolacji termicznej firmy Schöck to sprawdzona technologia, która gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz bezawaryjność. ...
Libet podsumowuje przychody ze sprzedaży za pierwsze półrocze 2016 r.
Libet podsumowuje przychody ze sprzedaży za pierwsze półrocze 2016 r. Libet, producent kostki brukowej i materiałów nawierzchniowych klasy premium, wypracował w I półroczu 2016 r. 130,7 mln zł przychodów ...
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG sprawdzą się jako gustowne wykończenie nawierzchni wokół domu. Wysokogatunkowy beton, z którego ...
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe