Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style - nowy system tarasowy REHAU

RELAZZO style – to główny bohater prezentacji targowej firmy REHAU na targach budowlanych Monachium 2015. W styczniu 2015 r. w Monachium architekci, projektanci oraz pracownicy firm handlowych będą mieli okazję osobiście przekonać się o wszystkich zaletach produktów RELAZZO firmy REHAU.

Taras, ogród, SPA czy plac zabaw? Różne komponenty systemu RELAZZO umożliwiają efektowne, ale przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zagospodarowanie przestrzeni. RELAZZO łączy w sobie elegancki wygląd naturalnego drewna z niezwykłą wytrzymałością wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Główny punkt prezentacji targowej REHAU to nowy produkt w rodzinie RELAZZO – RELAZZO style, dzięki któremu czas potrzebny na montaż tarasu można skrócić do minimum.

Nowe RELAZZO style na targach w Monachium

Firma REHAU, specjalista z dziedziny tworzyw polimerowych, rozpoczyna rok 2015 udziałem w uznanych na całym świecie targach budowlanych, które odbędą się w dniach 19 – 24 stycznia 2015 w Monachium. Przez pięć targowych dni na naszym stoisku (308, w hali B) wszystko będzie się kręcić dookoła systemu tarasowego RELAZZO, a przede wszystkim naszej nowości – RELAZZO style.
RELAZZO style wyróżnia się na tle innych dostępnych systemów niezwykle krótkim czasem montażu, zadziwiającymi wartościami dopuszczalnych obciążeń oraz strukturalną powierzchnią do złudzenia przypominającą powierzchnię drewna.

Design, naturalne piękno i wysoka jakość w jednym

System tarasowy RELAZZO to idealny wybór dla osób wymagających, poszukujących nowoczesnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Obszerna paleta produktów z rodziny RELAZZO daje wiele możliwości indywidualnych rozwiązań. Panele tarasowe produkowane są z tworzywa RAU-WOOD – kompozytu drewna i polimerów, który łączy w sobie zalety drewna ze zintegrowanych upraw leśnych z wyjątkowymi cechami tworzyw sztucznych. RELAZZO to stabilność kształtu, odporność na wodę morską i warunki atmosferyczne, łatwa pielęgnacja i wyjątkowa trwałość. Wszystkie te cechy sprawiają, że RELAZZO zbiera najwyższe noty zarówno w punktach jakość, jak i oszczędność surowców naturalnych. Specjalny proces obróbki powierzchni nadaje RELAZZO naturalny charakter drewna i sprawia, że panele mają właściwości antypoślizgowe oraz nie posiadają drzazg.

Liczne możliwości zastosowania

Zakres zastosowania produktów z rodziny RELAZZO jest bardzo szeroki i obejmuje obok tarasów i terenów przy basenach ciągi komunikacyjne, nowoczesne patia w budynkach użyteczności publicznej, wiaty garażowe, place zabaw oraz centra SPA. Jednym słowem RELAZZO sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znaczenie ma design, naturalność i wysoka jakość.

Światowa premiera RELAZZO style

Systemy RELAZZO classic, RELAZZO screen oraz Rhombusprofil firmy REHAU już na dobre zadomowiły się na polskim rynku i w świadomości naszych klientów. System RELAZZO style na monachijskich targach będzie święcił premierę. Nowo opracowany program paneli tarasowych z szybkim systemem montażowym sprawia, że połączenia śrubowe stają się praktycznie zbędne. Firmy montażowe szybko zauważą różnicę: czas układania w stosunku do dostępnych na rynku systemów tarasowych skróci się o ponad połowę. Podkonstrukcja systemu RELAZZO style składa się z wytrzymałych profili aluminiowych oraz innowacyjnych klipsów montażowych. Kolejna nowość to innowacyjna powierzchnia paneli RELAZZO style w formie drewnianych słojów oraz trzy modne kolory desek.

Na targach budowlanych w Monachium przedstawiciele firm handlowych, montażowych, architekci, projektanci oraz architekci ogrodów i krajobrazu będą mogli osobiście przekonać się o zaletach wszystkich linii produktowych RELAZZO. Na żywo będzie także można zobaczyć, że nasze zapewnienia o sześciokrotnie szybszym montażu systemu RELAZZO style to rzeczywiście fakt.

aktualizacja: 2015-01-05

Dodaj komentarz

Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu
Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt Novator® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu ...
Kostki Mini Trio - nowość Libet
Kostki Mini Trio - nowość Libet Mini Trio to tegoroczna nowość Libet, bazująca na sprawdzonej formule trzech komplementarnych, prostokątnych kostek.
Aplikacja Libet Inspiracje - łatwy dostęp do propozycji zagospodarowania przestrzeni
Aplikacja Libet Inspiracje - łatwy dostęp do propozycji zagospodarowania przestrzeni Aplikacja Libet Inspiracje umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do bogatej bazy propozycji zagospodarowania przestrzeni z wykorzystaniem ...

Wykończenie tarasu - okapnik, rynny, balustrada

Prawidłowe wykonanie wszystkich warstw tarasu nie gwarantuje jednak, że z czasem nie pojawią się na nim uszkodzenia. Jeśli krawędzie nie zostaną starannie wykończone i przestrzeń wzdłuż ścian domu nieskutecznie uszczelniona – taras może przeciekać i niszczeć.

topowe produkty

System PATIO - pergole firmy SUNŻAL na taras i do ogrodu

Montaż pergoli tarasowej to najlepszy sposób na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Latem, gdy słońce znajduje się w zenicie i upał jest nie do wytrzymania, pergola zapewnia przyjemny cień, a co najważniejsze - dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin - również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To ważne, gdy na tarasie bawią się małe dzieci szczególnie narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x