Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Artykuły

Nowoczesny i elegancki taras w wydaniu Bruk-Bet ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Niezwykły spokój płynący z natury to luksus, na który pozwolić może sobie każdy właściciel ogrodu. Odpowiednie materiały i dodatki, jakich użyjemy aranżując przydomową strefę relaksu, pozwolą wykreować funkcjonalną, przyjazną i pełną harmonii przestrzeń sprzyjającą tak zabawie, jak i wypoczynkowi.

Płyty tarasowe Porcelito

Wybór materiału wykorzystanego do aranżacji przydomowego tarasu nie jest łatwy. Z jednej strony chcemy, aby ogrodowa strefa relaksu pięknie się prezentowała i zachwycała gości, z drugiej zaś, by bez zastrzeżeń spełniała wszystkie funkcje praktyczne – była łatwa w czyszczeniu, odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i wytrzymywała trudy codziennej eksploatacji. Tak innowacyjne i efektowne produkty znajdziemy w najnowszej ofercie firmy Bruk-Bet.

W bogatej ofercie elementów nawierzchniowych na szczególną uwagę zasługują nowe płyty tarasowe Porcelito oraz Rezydencja, z którymi wyczarujemy otoczenie domu pełne elegancji, ładu i harmonii.

Perłowe piękno

Subtelne barwy, unikalne perłowe wykończenie i funkcjonalność – to cechy wyjątkowej nawierzchni, którą stworzymy z udziałem nowych płyt tarasowych PORCELITO. Szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby płytki ceramiczne, jednak ich zabudowa może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym, bez konieczności wykonywania płyty betonowej, co znacząco przyspieszy prace montażowe i korzystnie wpłynie na koszty związane z realizacją inwestycji. Docenimy także unikalne wykończenie w kolorze METALIC-MIX oraz innowacyjny system ochrony powierzchni Perlon.

Płyty tarasowe Porcelito Płyty tarasowe Porcelito

Do wyboru mamy szereg mniejszych formatów (od 20x40 cm) oraz większych elementów (do 80x80 cm), z których stworzymy nawierzchnie w różnych układach płyt prostych lub mozaikowych. Geometryczne płyty z serii PORCELITO zostały stworzone z myślą o modernistycznie zaaranżowanych posesjach oraz nowoczesnych bryłach budynków.

Płyty tarasowe Porcelito
Płyty tarasowe Porcelito Płyty tarasowe Porcelito

Powiew elegancji

Prostota, elegancja, minimalizm - REZYDENCJA to propozycja dla najbardziej reprezentacyjnych realizacji, w których liczy się każdy detal. Możemy wybrać między gładkimi, szlifowanymi powierzchniami płyt Terazzo, a subtelnymi nierównościami elementów Rustical – każdy wybór przeniesie nas w świat stylowych aranżacji.

Płyty tarasowe Rezydencja

Dwa klasyczne formaty: kwadrat (50x50 cm) oraz prostokąt (40x60 cm), sprzyjają tworzeniu geometrycznych ułożeń, tworząc uporządkowany obraz zarówno wokół klasycznej bryły budynku, jak i domu zaprojektowanego w duchu nowoczesności. Na uwagę zasługuje niezwykle bogata paleta barw płyt REZYDENCJA, z którymi stworzymy minimalistyczną nawierzchnię w odcieniach modnej szarości lub cieszyć się będziemy wyrazistym podłożem w kolorach np. bordowego piaskowca.

Innowacyjna ochrona powierzchni

Coraz szybsze tempo życia oraz niezliczona ilość zadań, czekających nas każdego dnia sprawiają, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. To dlatego tak chętnie otaczamy się przedmiotami i urządzeniami, które nie dość, że nie przysparzają nam nowym problemów to jeszcze sprawiają, że nasze życie staje się prostsze. Tak też jest z nowymi płytami tarasowymi firmy Bruk-Bet, których powierzchnia została zabezpieczona innowacyjnym systemem PERLON.

PERLON® MAKSYMALNA OCHRONA, TRWAŁE USZLACHETNIENIE

Niemal całkowicie eliminuje on powstawanie trwałych zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia. Ponadto trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. A wszystko to przy braku konieczności impregnacji płyt tuż po ich ułożeniu, ale również w kolejnych latach użytkowania. Stawiając na innowacje zyskujesz czas dla siebie i swoich bliskich.

NAWIERZCHNIE Z SYSTEMEM PERLON® ZAPEWNIAJĄ ODPORNOŚĆ
NA RÓŻNE ZABRUDZENIA UŻYTKOWE

 czerwone wino musztarda olej

 

BRUK-BET® Sp. z o.o.
Nieciecza 199,
33-240 Żabno
Infolinia: 801 209 047
Sprawdź inne inspiracje na: www.bruk-bet.pl 
aktualizacja: 2016-05-04
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 

Płyta z betonu wykończona... betonem

Ekipa budowlana ojca, która zrealizowała nasz dom, umocowała wokół płyty tarasu obrzeża z betonu, wykonała na płycie podkład metodą na sucho, a nad nim ułożyła wybraną przez nas nawierzchnię - imitującą naturalny trawertyn - mówią Agnieszka i Karol - Czytelnicy Budujemy Dom, którzy taras użytkują od dwóch lat.

topowe produkty

System PATIO - pergole firmy SUNŻAL na taras i do ogrodu

Montaż pergoli tarasowej to najlepszy sposób na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Latem, gdy słońce znajduje się w zenicie i upał jest nie do wytrzymania, pergola zapewnia przyjemny cień, a co najważniejsze - dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin - również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To ważne, gdy na tarasie bawią się małe dzieci szczególnie narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych.
Aplikacja Libet Inspiracje - łatwy dostęp do propozycji zagospodarowania przestrzeni
Aplikacja Libet Inspiracje - łatwy dostęp do propozycji zagospodarowania przestrzeni Aplikacja Libet Inspiracje umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do bogatej bazy propozycji zagospodarowania przestrzeni z wykorzystaniem ...
Stopień Madera - nowość z kolekcji Libet Completto
Stopień Madera - nowość z kolekcji Libet Completto Stopień Madera z kolekcji Libet Completto to doskonałe uzupełnienie posesji utrzymanej w stylu rustykalnym. Dzięki specjalnemu procesowi ...
Boston Prato - eleganckie wykończenie z płytami Dasag
Boston Prato - eleganckie wykończenie z płytami Dasag Nowoczesna architektura ceni minimalizm i prostotę. Możliwość zaaranżowania przestrzeni w przejrzysty sposób to cel wielu architektów. ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x