Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Topowe produkty

JAF - tarasy i elewacje z drewna termowanego ARTYKUŁ PROMOCYJNY

W tym sezonie firma JAF szczególnie zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą tarasów i elewacji z drewna termowanego i przedstawia zalety drewna Sosna Termowana.

JAF - tarasy i elewacje z drewna termowanego

JAF - sosna termowana

Sosna termowana zachowuje żywy, kontrastowy rysunek surowego drewna sosnowego z charakterystycznie zaznaczonymi sękami. Dzięki uszlachetnieniu termicznemu sosna przybiera cieplejszą barwę karmelu. Deski tarasowe z Sosny termowanej pozwalają uzyskać nowoczesną naturalność i przytulny, błogi nastrój.

JAF - sosna termowanaModyfikacje termiczne sosny zapewniają stabilność kształtu i trwałość przy długotrwałym stosowaniu na świeżym powietrzu. Drewno niechętnie pochłania wodę, dlatego stabilność wymiarowa oraz właściwości izolacyjne (+25%) wzrastają.

Ze względu na zwiększoną izolacyjność cieplną drewna Termososny jest ono doskonałym materiałem na deskę tarasową, gdyż neutralizuje skoki temperatury, dlatego chodzenie po takiej podłodze staje się czystą przyjemnością. Usunięta została żywica, więc nie ma ryzyka jej wypływania.

Sosna termowana pod wpływem światła i pogody nabiera atrakcyjnego srebrnoszarego połysku. Przy regularnej pielęgnacji olejem zachowuje swoją cudowną barwę średniego brązu. Ma także zalety z ekologicznego punktu widzenia, ponieważ wywodzi się z rodzimych europejskich obszarów.

W ostatnich latach drewno zostało również bardziej docenione jako materiał na elewacje, a drewno termowane jest idealnym materiałem, który doskonale ociepla bryłę naszego domu i stwarza niepowtarzalny klimat.

JAF - sosna termowana

W klasyfikacji trwałości drewna Termososna należy do klasy 2, co odpowiada żywotności do 25 lat (odporność na działanie organizmów mających niszczący wpływ na drewno i tworzywa drzewne w bezpośrednim kontakcie z podłożem ziemi).

W otoczeniu żadnych materiałów nie będziemy czuli się tak dobrze, jak w otoczeniu naturalnego drewna. Dlatego motto naszej firmy brzmi DREWNO JEST NASZYM ŚWIATEM.

Oferta firmy JAF

JAF zachęca do zapoznania się z ofertą tarasów i elewacji z drewna egzotycznego, europejskiego, thermo drewna oraz tarasów drewniano-kompozytowych WPC.  Austriacka solidność  połączona ze wsparciem własnej sieci kontrolerów jakości oraz z bezpośrednim  importem pozwala nam cieszyć się opinią bardzo solidnego i konkurencyjnego cenowo dostawcy.

Więcej na www.jaf-polska.pl/tarasy

W ofercie tarasów drewnianych i drewnopochodnych firmy JAF znajduje się wiele barw, struktur, wzorów ryflowania i parametrów drewna: poczynając od niedrogich jasnych gatunków krajowych typu sosna i sosna impregnowana, modrzew syberyjski, poprzez odmiany bardzo trwałe modyfikowane termicznie, np. Thermo Sosna, Thermo Jesion, aż po niemające sobie równych pod względem właściwości i wyglądu gatunki egzotyczne -od żółto-bordowego Cumaru, Bangkirai aż po burgundowo-brązowe Massaranduba i Ipe. 

JAF - sosna termowana

Wybierając spośród oferty JAF z pomocą wykwalifikowanych specjalistów firmy, mają Państwo możliwość stworzenia we własnym ogrodzie unikalnego miejsca wypoczynku i spotkań z rodziną i znajomymi. Do każdych preferencji zarówno estetycznych, jak i tych dotyczących samego użytkowania i późniejszej pielęgnacji tarasów, eksperci zaoferują optymalny produkt w dobrej cenie wraz z technologią montażu.

JAF - sosna termowana JAF - sosna termowana

W ostatnich latach drewno zostało również bardziej docenione jako materiał na elewacje. Wybrane gatunki o najlepszych do tego celu parametrach, takie jak mahoniowe deski Meranti oraz Okoume, termowane Jesiony i Sosny dodatkowo dostępne w wielu niezwykle ciekawych kształtach typu rombowego, trapezowego i tzw. Fazy doskonale ocieplą bryłę naszego domu i stworzą niepowtarzalny klimat.

Bogata oferta produktów jest dostępna w sklepie online: www.jaf-polska.pl/shop/tarasy

JAF - sosna termowana

O firmie JAF

Firma JAF powstała w Austrii ponad 60 lat temu i od tego czasu stała się wiodącym dostawcą drewna i materiałów drzewnych w Europie Centralnej. Od kilku lat grupa JAF obecna jest także w Polsce w Gądkach pod Poznaniem, a od trzech miesięcy także w Warszawie, oferując swoim klientom hurtowym i detalicznym szeroki wybór najlepszych jakościowo tarasów, elewacji, drewna konstrukcyjnego i klejonego, tarcicy, sklejek, płyt i in.

 

Logo JAF
Gądki k. Poznania
ul. Magazynowa 19, 62-023 Gądki
Tel. +48 61 814 41 13
info@jaf-polska.pl
Warszawa
ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
info@jaf-polska.pl
warszawa@jaf-polska.pl

www.jaf-polska.pl

aktualizacja: 2016-01-27
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x