Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Artykuły

Inspiracje produktowe Libet Platinium w całym kraju na żywo ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Wiele osób już na początku roku zaczyna aktywnie poszukiwać aranżacyjnych inspiracji, stanowiących podstawę do późniejszego kreowania przestrzeni wokół domu. Gdy nadejdą cieplejsze, wiosenne dni warto poszukiwania te rozwinąć o wizyty w specjalnie zaprojektowanych ogrodach wystawowych, gdzie konkretne rozwiązania wykończeniowe zaprezentowane są w formie gotowych, atrakcyjnych propozycji.

Inspiracje produktowe Libet Platinium w całym kraju na żywo

Dostępne na terenach Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium w całym kraju, a także w ramach dwóch specjalnych przestrzeni Libet design w Łodzi i w Libiążu, tak zwane ogrody wystawowe obfitują w atrakcyjne kompozycje, ukazujące możliwości estetycznego i funkcjonalnego wykorzystania produktów Libet.

Z powodzeniem prezentują one szeroki wachlarz zastosowań kostki brukowej, płyt tarasowych oraz innych materiałów, służących do atrakcyjnego i praktycznego zagospodarowania terenu wokół budynku i nie tylko.

Specjalnie zaprojektowane ekspozycje umożliwiają odwiedzającym wybór konkretnych, potrzebnych rozwiązań lub stanowią dla nich inspirację do tworzenia własnych wizji wykończenia przestrzeni. Podstawę aranżacji stanowią tu rozmaite rodzaje kostek i płyt, różniących się między sobą kolorem, fakturą, kształtem czy rozmiarem oraz liczne propozycje wykorzystania elementów małej architektury, takich jak ogrodzenia, murki lub siedziska. Dodatkowo, poszczególne kombinacje produktów niejednokrotnie są przedstawiane w połączeniu z akcentami roślinnymi, dzięki czemu otoczenie nabiera rzeczywiście charakteru ogrodu.

Podziwianie walorów estetycznych prezentowanych ekspozycji to dla inwestorów, architektów i wykonawców doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Możliwość przetestowania "na żywo" poszczególnych elementów i sposobów ich wykorzystania nie tylko pobudza kreatywność, ale też pozwala wyeliminować ewentualne błędy podczas późniejszego aranżowania otoczenia.

Sieć ogrodów wystawowych przy punktach sprzedaży Libet Platinium cały czas się rozszerza. Każdy jest inny i składa się z odmiennych stylistycznie i funkcjonalnie stref, które razem tworzą spójną całość.

Prezentacje ogrodów Libet design oraz adresy Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium dostępne są na stronie www.libet.pl

Logo Libet
aktualizacja: 2017-01-13

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 

Remont tarasu nad pomieszczeniem - krok po kroku

Jeżeli izolacje tarasu nad salonem czy garażem zrobiono niefachowo, ten element budynku szybko stanie się prawdziwym utrapieniem. Jest on bowiem nie tylko podłogą, ale także dachem. W dodatku narażonym na działanie słońca, wody i różnice temperatury sięgające 80°C.

topowe produkty

Markizy SUNŻAL - napęd elektryczny w standardzie

Słońce coraz mocniej świeci, zaczynamy spędzać czas wolny na tarasie, balkonie, w ogrodzie. Rozpoczyna się sezon grillowy. Z tej okazji firma Sunżal przygotowała specjalną promocję - do markizy i pergol zakupionych w kwietniu napęd elektryczny marki Somfy z 5-letnią gwarancją dostaniemy w prezencie.
Płyty INDIGO BELLO od DASAG
Płyty INDIGO BELLO od DASAG Wykonane z kruszyw kamienia naturalnego płyty INDIGO BELLO poddawane są obróbce w procesie szlifowania. Dzięki temu uwydatnia się ich charakterystyczną, ...
Madera - nowa linię płyt od DASAG
Madera - nowa linię płyt od DASAG Kolekcja Madera to połączenie śródziemnomorskiego temperamentu z minimalizmem i prostotą formy nowoczesnych rozwiązań. Marka DASAG wprowadziła ...
Piękny taras z Semmelrock
Piękny taras z Semmelrock Taras to miejsce wypoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Warto zainwestować w dobrą aranżację, by móc odpoczywać w przyjemnym otoczeniu.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x