Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Trawertynowe inspiracje Libet

Materiały inspirowane wyglądem kamieni znakomicie sprawdzają się w ogrodowych aranżacjach. A dzięki łączeniu ich w kompleksowe rozwiązania, atrakcyjny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Tak też jest z propozycjami Libet o nazwie Trawertyn, nawiązującymi bezpośrednio do designu naturalnego pierwowzoru.

Trawertynowe inspiracje Libet

Płyta tarasowa, stopień schodowy oraz tegoroczna nowość - palisada - to doskonały sposób na wprowadzenie do przestrzeni spójnej, ale wyrazistej estetyki, zawartej w charakterystycznej, porowatej fakturze poszczególnych elementów.

Dostępne w dwóch inspirujących kolorach, razem umożliwiają one kompleksowe zagospodarowanie ścieżek, tarasów czy kwietników, zapewniając intrygujący klimat całemu otoczeniu, niezależnie do stylistyki, w której zostało ono urządzone.

Nowość Libet - Trawentyn palisada

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2017-03-14

Dodaj komentarz

Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco
Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco Od sierpnia 2017 r. w ofercie Galeco dostępne są kosze zlewowe ułatwiające odprowadzenie wody z płaskich powierzchni np. tarasów czy balkonów.
Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia
Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia Tarasy, okna i ogrody zimowe potrzebują latem skutecznej ochrony przed upałem, oślepiającym światłem i ciepłem. Z markizą pod szkłem, ...
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker Becker wprowadza na rynek dwa nowe napędy z przeznaczeniem do montażu w osłonach przeciwsłonecznych o symbolach E12 i C12. Nowe produkty ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze