Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych

Najlepszym rozwiązaniem skutecznie chroniącym drewno przed słońcem, deszczem oraz utratą koloru jest olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl.

Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych

Dzięki dodatkowej ochronie przed promieniami UV olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl zabezpiecza tarasy, obramowania basenów, pokłady jachtów oraz meble ogrodowe z twardego lub egzotycznego drewna oraz impregnowane pod ciśnieniem drewno miękkie przed skutkami oddziaływania warunków atmosferycznych.

Oksydacyjnie schnący produkt na bazie oleju lnianego wnika głęboko w strukturę drewna i wypełnia kapilary. Zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed działaniem wody. Drewno zachowuje przy tym otwarte pory i jest paroprzepuszczalne. Wchłonięta wilgoć z powietrza może zostać ponownie oddana do otoczenia.

Oprócz bezbarwnej wersji Natura oferowany jest wariant pigmentowany Teak, przeznaczony do koloryzowania lub ochrony koloru drewna. Oba oleje pozbawione są biocydów i nadają się do drewna użytkowanego w pomieszczeniach.

Firma powiązana: dlapodlogi.pl
aktualizacja: 2017-05-30

Dodaj komentarz

Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia
Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia Tarasy, okna i ogrody zimowe potrzebują latem skutecznej ochrony przed upałem, oślepiającym światłem i ciepłem. Z markizą pod szkłem, ...
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker Becker wprowadza na rynek dwa nowe napędy z przeznaczeniem do montażu w osłonach przeciwsłonecznych o symbolach E12 i C12. Nowe produkty ...
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy Kolekcja ColorBlend firmy Jadar stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze