Budujemy Dom
Stan surowy / Termoizolacja / Aktualności

ARBET wyróżniony w konkursie "Konsumencki Lider Jakości 2014"

ARBET wyróżniony w konkursie

Fabryka Styropianu ARBET już po raz trzeci z rzędu otrzymała znak Konsumencki Lider Jakości 2014 - w poprzednich latach były to srebrny i brązowy medal, teraz - wyróżnienie.

O przyznaniu wyróżnienia zdecydowało przede uznanie klientów dla jakości produktów oraz ogólna pozytywna opinia klientów. Fabryka oferuje szeroką gamę płyt styropianowych najwyższej jakości, z dumą oznaczając swoje produkty marką "Prawdziwy Styropian". Fabryka dysponuje własnymi laboratoriami i drobiazgową kontrolą jakości, dzięki czemu może mieć pewność, że zachowa odpowiednie, poszukiwane przez klientów, parametry Prawdziwego Styropianu.

Konsumencki Lider Jakości 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm dostępnych na polskim rynku. W każdej kategorii przyznawane są złoty, srebrny i brązowy medal oraz wyróżnienia, które odzwierciedlają pozycję marki wobec konkurentów branżowych.

Program organizuje Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Prace związane z przygotowaniem i realizacją badań konsumenckich w ramach programu powierzone zostały Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie.

Aby stale utrzymać odpowiednią jakość styropianu w Fabryce Styropianu ARBET, Fabryka wdraża wiele różnorodnych rozwiązań.

 • Przy każdym zakładzie produkcyjnym FS ARBET znajduje się laboratorium.
 • Rzetelnie i skrupulatnie realizowany jest program Zakładowej Kontroli Produkcji.
 • ARBET Systemowo podchodzi do nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym:
  - ma opracowany system wzorcowań, sprawdzeń i kalibracji urządzeń pomiarowych,
  - prowadzi badania porównawcze z jednostkami notyfikowanymi w celu dodatkowego uwiarygodnienia uzyskiwanych wyników badań.
 • Fabryka wyposażyłą laboratoria w urządzenia do badań wszystkich istotnych właściwości styropianu.
 • Prowadzi bieżącą kontrolę – natychmiast reaguje na potencjalne problemy produkcyjne.
 • W FS ARBET pracuje wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem (najlepsi z najlepszych).
 • Specjaliści z ARBTu biorą udział w pracach Komitetów Technicznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, co oznacza, że Fabryka na bieżąco aktualizuje metody badawcze, jeśli tylko normy zostaną zmienione.
 • Stale szkoleni są pracowników laboratoriów.
 • Spełniane są wszystkie wymagań normy PN EN 13172 w zakresie Zakładowej Kontroli Produkcji
 • W Fabryce opracowano i wdrożono ponadnormatywną, wewnątrzzakładową Dodatkową Kontrolę Produkcji jako rozszerzenia obowiązkowej Zakładowej Kontroli Produkcji.

Biorąc pod uwagę standardy jakości w FS ARBET, Fabryka od lat posługuje się nazwą dla swojego produktu "Prawdziwy Styropian". Prawdziwy, czyli taki, jaki powinien być. Kolejna już Nagroda "Konsumencki Lider Jakości" za 2014 rok została przyznana akurat przed rozpoczęciem pierwszej od lat bardzo intensywnej kampanii ARBETu, mówiącej właśnie o prawdziwości, czyli jakości styropianu.

Firma powiązana: Arbet
aktualizacja: 2014-11-18

Dodaj komentarz

Relacja z IV Międzynarodowej Konferencji ETICS
Relacja z IV Międzynarodowej Konferencji ETICS IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, która odbyła 11-12 maja 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim, zgromadziła 155 uczestników związanych ...
ROCKWOOL wprowadza aplikację mobilną dla wykonawców
ROCKWOOL wprowadza aplikację mobilną dla wykonawców Jeszcze łatwiejsza praca z wełną skalną będzie możliwa dzięki nowej aplikacji mobilnej dla wykonawców, od firmy ROCKWOOL. "Kalkulator ...
System ociepleń LAKMA TERM WM z Europejską Oceną Techniczną
System ociepleń LAKMA TERM WM z Europejską Oceną Techniczną Dokument ten potwierdza najwyższe parametry użytkowe systemu ociepleń Lakma Term z zastosowaniem wełny mineralnej. To już drugi tego typu ...

Czym się kierować wybierając styropian?

O rodzaju styropianu do danej izolacji termicznej budynku powinien decydować projektant, na etapie sporządzania projektu ocieplenia, zarówno dla budynku nowego jaki i termomodernizowanego.

topowe produkty

Fakty i mity na temat szarego styropianu

Od kilku lat rośnie popyt na styropiany szare. W Niemczech i Szwajcarii większość sprzedawanego styropianu jest właśnie tego koloru. Polacy również coraz chętniej sięgają po ten rodzaj styropianu. Czy to tylko chwilowa moda, czy szary styropian naprawdę jest lepszy?
Najbardziej znane marki
Wełna mineralna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ocieplenia - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x