Budujemy Dom

Strefa magazynu / Twój dom, Twój styl - poradnik shoppingowy 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Etno

Styl etniczny przenosi nas w gęsty klimat tropików, w świat egzotyki i tajemnicy. Pozwala zanurzyć się w iluzji – poczuć tętno dżungli i rozwibrowaną atmosferę Czarnej Afryki.


Trend etno, spopularyzowany dzięki łatwości podróżowania i pokonywania barier kulturowych, sporym powodzeniem cieszył się także przed epoką odrzutowców i oferty turystycznej last minute. Jego macierzysty kontynent, Czarny Ląd, zawsze fascynował europejczyków swoją barwną odmiennością.

Aranżacja z nutą etniczną to pomysł nie tylko dla tych, którzy namiętnie podróżują, ale także dla wszystkich, którzy o podróżach marzą. To również propozycja dla indywidualistów; ten styl, jak mało który, stawia na piedestale przedmioty unikalne i wytwory rzemiosła, którego nie wchłonął jeszcze wielki przemysł. Ręczna robota jest tu szczególnie ceniona, czy będzie to barwiona tradycyjną metodą tkanina, hebanowa rzeźba czy prymitywny, wykonany przez członka odległego plemienia instrument.

Oczywiście podróżnicy są szczególnie uprzywilejowani. Szansa przekopania marokańskiego bazaru, tunezyjskiej fabryki dywanów czy plemiennego skansenu w Tanzanii daje niezwykłe możliwości gromadzenia trofeów. Udział w bezkrwawym safari pozwala stworzyć własną kolekcję unikalnych zdjęć afrykańskiej fauny, która może stać się kanwą niezwykłej domowej galerii. Tym, którzy nie podróżują, pozostaje internet, wyobraźnia i... prezenty przywiezione z wojaży przez przyjaciół.

fot. Innemeble.pl

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Twój dom, Twój styl - poradnik shoppingowy 2015Zamów ten numer

Twój dom, Twój styl - poradnik shoppingowy 2015

To wnętrze ma styl! - myślimy czasem, oglądając czyjeś mieszkanie. Ale co to znaczy? Zastanawiamy się nad tym urządzając własne domy, podziwiając więcej...

Zobacz inne numery
Pozostałe artykuły
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.     
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe