Budujemy Dom
Wnętrza / Wellness / Aktualności

Sauna ogrodowa TALO

Chęć obcowania z naturą inspiruje do tego, aby przenieść strefę wellness na zewnątrz. Wrażenie pierwotnego związku z przyrodą potęgują sauny ogrodowe KLAFS. Pozwalają nawiązać więź z naturą i rozkoszować się jej dobroczynnym wpływem na ludzki organizm.

Sauna ogrodowa TALO

Projekt sauny ogrodowej TALO odzwierciedla zamiłowanie do minimalistycznych i niezwykle nowoczesnych kształtów. KLAFS, wiodący producent saun, łaźni parowych i elementów wyposażenia SPA, połączył w nim piękno naturalnego drewna (modrzew syberyjski) i rozwiązania wpisujące go w najlepsze nurty współczesności.

Najważniejszym zadaniem TALO jest spełnienie oczekiwań użytkowników, dlatego też istnieje bardzo duża ilość wariantów obejmujących zmiany dotyczące np. wyboru okładzin, stworzenie tarasu czy zadaszenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania, sauna TALO oprze się każdej pogodzie, oferując tym samym odprężenie w dowolnym czasie, o każdej porze roku.

Firma powiązana: Klafs
aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Wanny i panele prysznicowe z hydromasażem - przegląd i ceny

Przedstawiamy kilka pomysłów na wanny z hydromasażem, panele prysznicowe i głowice natryskowe. Zobacz naszą galerię i ceny!

Najbardziej znane marki
Wanny i kabiny z hydromasażem - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Sauna ogrodowa TALO
Sauna ogrodowa TALO Chęć obcowania z naturą inspiruje do tego, aby przenieść strefę wellness na zewnątrz. Wrażenie pierwotnego związku z przyrodą potęgują ...
Sauna S1 marki KLAFS z nagrodą: Dobry Design 2016 - nagroda konsumenta
Sauna S1 marki KLAFS z nagrodą: Dobry Design 2016 - nagroda konsumenta Celem prestiżowego plebiscytu "Dobry Design" jest wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Siłą przedsięwzięcia ...
Domowa strefa relaksu z minibasenami Sundance Spas
Domowa strefa relaksu z minibasenami Sundance Spas Sundance Spas to amerykańska marka działająca od 1978 r. jako producent luksusowych urządzeń SPA (nazywanych też: jacuzzi, minibaseny). ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x