Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Aktualności

Zakład Produkcji Central Wentylacyjnych BARTOSZ - uroczyste otwarcie

17 czerwca 2011 r. w Czarnej Białostockiej odbyło się uroczyste otwarcie Zakładu Produkcji Central Wentylacyjnych firmy BARTOSZ. Uroczystość zgromadziła liczne grono partnerów handlowych, klientów i pracowników firmy Bartosz.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali właściciele firmy Bartosz: Prezes Bernard Bujwicki oraz Leszek Sobiech. (fot. Artur Traczyk)Obecni byli także Burmistrz Miasta Czarna Białostocka Tadeusz Matejko oraz posłowie na Sejm RP Krzysztof Tołwiński i Robert Tyszkiewicz. Wszystkich gości przywitał po staropolsku – chlebem i solą, Prezes Bernard Bujwicki. Dziękując za dotychczasowe dwadzieścia lat owocnej współpracy, wyraził nadzieję na dalszy dynamiczny rozwój i kolejne dekady działalności firmy.

W imieniu firmy Bartosz oraz Partnerów Handlowych Prezes Bernard Bujwicki przekazał również dyrektorowi Caritas Archidiecezji Białostockiej ks. Grzegorzowi Kłoczko czek na program pomocy dzieciom „Skrzydła”. Pomysł na to, aby część środków finansowych przeznaczyć na pomoc uzdolnionej młodzieży zrodził się w trakcie przygotowywania imprezy.

Skontaktowaliśmy się z wieloma osobami mającymi te uroczystości uświetnić i tak zrodziła się sugestia, by środki przeznaczone na ich sfinansowanie przeznaczyć na pomoc dzieciom i młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin – mówi Bernard Bujwicki.

Po uroczystym przecięciu wstęgi i poświęceniu zakładu, goście mieli okazję z bliska obejrzeć hale montażowe oraz produkowane w nich urządzenia. O ich zainteresowaniu świadczy szereg pytań, którymi zostali zasypani prezentujący zakład przedstawiciele firmy Bartosz.

Zakład Produkcji Central Wentylacyjnych Bartosz zlokalizowany jest na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego w Czarnej Białostockiej. Inwestycja, częściowo sfinansowana ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, objęła budowę obiektu o powierzchni użytkowej blisko 2 tys. m2.

W budynku mieszczą się dwie hale produkcyjne, część magazynowa oraz biurowo-administracyjna.  Zrealizowana w Czarnej Białostockiej inwestycja objęła także nową, zautomatyzowaną linię technologiczną do produkcji wymienników i .

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Ile powietrza potrzebne jest w domu?

Jak najprościej ograniczyć straty ciepła spowodowane wymianą powietrza?

topowe produkty

Niewielkie rekuperatory o wielkich możliwościach firmy Alnor Systemy Wentylacji

Wiemy dobrze, jak trudno znaleźć odpowiednie urządzenie w rozsądnej cenie. Jak wybrać najlepsze spośród wielu dostępnych na rynku? Przede wszystkim należy dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowe logo KLIMA-THERM
Nowe logo KLIMA-THERM Firma KLIMA-THERM zmieniła identyfikację wizualną. Wdrożenie nowego logo jest podkreśleniem wypracowanej przez tę firmę pozycji lidera ...
Rekuperator NIBE ERS do współpracy z pompą ciepła
Rekuperator NIBE ERS do współpracy z pompą ciepła Inwestorzy indywidualni, decydując się na rozwiązania energooszczędne, coraz częściej myślą o nich jako o sieci współpracujących urządzeń ...
Nowa seria central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Vallox MV
Nowa seria central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Vallox MV Generalny importer produktów Vallox - firma conceptAIR - proponuje nową serię central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Vallox MV.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x