Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Aktualności

Zakład Produkcji Central Wentylacyjnych BARTOSZ - uroczyste otwarcie

17 czerwca 2011 r. w Czarnej Białostockiej odbyło się uroczyste otwarcie Zakładu Produkcji Central Wentylacyjnych firmy BARTOSZ. Uroczystość zgromadziła liczne grono partnerów handlowych, klientów i pracowników firmy Bartosz.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali właściciele firmy Bartosz: Prezes Bernard Bujwicki oraz Leszek Sobiech. (fot. Artur Traczyk)Obecni byli także Burmistrz Miasta Czarna Białostocka Tadeusz Matejko oraz posłowie na Sejm RP Krzysztof Tołwiński i Robert Tyszkiewicz. Wszystkich gości przywitał po staropolsku – chlebem i solą, Prezes Bernard Bujwicki. Dziękując za dotychczasowe dwadzieścia lat owocnej współpracy, wyraził nadzieję na dalszy dynamiczny rozwój i kolejne dekady działalności firmy.

W imieniu firmy Bartosz oraz Partnerów Handlowych Prezes Bernard Bujwicki przekazał również dyrektorowi Caritas Archidiecezji Białostockiej ks. Grzegorzowi Kłoczko czek na program pomocy dzieciom „Skrzydła”. Pomysł na to, aby część środków finansowych przeznaczyć na pomoc uzdolnionej młodzieży zrodził się w trakcie przygotowywania imprezy.

Skontaktowaliśmy się z wieloma osobami mającymi te uroczystości uświetnić i tak zrodziła się sugestia, by środki przeznaczone na ich sfinansowanie przeznaczyć na pomoc dzieciom i młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin – mówi Bernard Bujwicki.

Po uroczystym przecięciu wstęgi i poświęceniu zakładu, goście mieli okazję z bliska obejrzeć hale montażowe oraz produkowane w nich urządzenia. O ich zainteresowaniu świadczy szereg pytań, którymi zostali zasypani prezentujący zakład przedstawiciele firmy Bartosz.

Zakład Produkcji Central Wentylacyjnych Bartosz zlokalizowany jest na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego w Czarnej Białostockiej. Inwestycja, częściowo sfinansowana ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, objęła budowę obiektu o powierzchni użytkowej blisko 2 tys. m2.

W budynku mieszczą się dwie hale produkcyjne, część magazynowa oraz biurowo-administracyjna.  Zrealizowana w Czarnej Białostockiej inwestycja objęła także nową, zautomatyzowaną linię technologiczną do produkcji wymienników i {anchor 30323}.

{mosloadmodule mod_firmy} 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Ile powietrza potrzebne jest w domu?

Jak najprościej ograniczyć straty ciepła spowodowane wymianą powietrza?

topowe produkty

ASK: Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła, pompy ciepła oraz wentylacja solarna

Według danych Narodowej Agencji Poszanowania Energii największe oszczędności energii można odzyskać z powietrza w wentylacji. Bez odpowiednio działającej wentylacji niemożliwa jest budowa energooszczędnego obiektu. Niestety, stanowi ona również najdroższą instalację w budynku. Można temu zaradzić - dobry projekt i nowoczesne urządzenia do odzysku ciepła znacząco obniżą koszty podwyższając jednocześnie komfort życia.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów
MISTRAL SLIM - centrale podwieszane przeciwprądowe już w ofercie firmy PRO-VENT
MISTRAL SLIM - centrale podwieszane przeciwprądowe już w ofercie firmy PRO-VENT Nowa seria rekuperatorów z wymiennikiem przeciwprądowym zaspokoi wymagania tych klientów, którzy chcą, aby zamontowana centrala wentylacyjna ...
Vallox - fiński sposób na odszranianie wymiennika ciepła w centrali wentylacyjnej
Vallox - fiński sposób na odszranianie wymiennika ciepła w centrali wentylacyjnej Jedną z najbardziej popularnych metod odszraniania wymiennika ciepła jest stosowanie nagrzewnicy wstępnej.
Lindab zaprasza na szkolenia
Lindab zaprasza na szkolenia W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma Lindab opracowała szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany ...
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe