Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Topowe produkty

Polski Komfort: ogrzewanie nadmuchowe to komfort i zdrowie ARTYKUŁ PROMOCYJNY

System ogrzewania nadmuchowego firmy POLSKI KOMFORT to nowoczesny, wydajny i ekonomiczny sposób na zapewnienie ciepła oraz najlepszej jakości powietrza w domu. Dzięki połączeniu funkcji kilku rozwiązań tradycyjnego budownictwa system ogrzewania nadmuchowego ogrzewa, wentyluje, filtruje, nawilża i schładza powietrze.

Poznaj system Ogrzewania Nadmuchowego, który zapewni Ci:

• niskie rachunki za ogrzewanie
• zdrowie dla Twojej rodziny
• wysoki komfort użytkowania przez cały rok
• prostą, intuicyjną obsługę
• niespotykaną funkcjonalność
• piękne wnętrza bez grzejników

Niższe rachunki za ogrzewanie

Różnica w kosztach eksploatacji może sięgać 30% - 40%. Wynika to z kilku faktów: brak czynnika pośredniego, jakim jest woda (unikanie strat energii), wyższej sprawności całego układu (mniejsze zapotrzebowanie na energię) oraz niskiej bezwładności układu (szybsze ogrzewanie pomieszczeń).

Dzięki wielofunkcyjności systemu nadmuchowego oszczędności inwestycyjne mogą sięgać nawet 50% (w porównaniu do kosztów realizacji kilku odrębnych systemów spełniających te same funkcje).

Zdrowie dla Rodziny

Ogrzewanie Nadmuchowe to rozwiązanie, które zapewnia skuteczną wentylację, kontrolę wilgotności oraz oczyszczanie powietrza z kurzu, alergenów a nawet wirusów i bakterii. Oznacza to, że Twoja rodzina będzie cieszyć się świeżym i czystym powietrzem przez cały rok.

Łatwe programowanie systemu

Elektroniczne, czytelne panele pozwolą ci zaprogramować działanie systemu tak, aby automatycznie dostosowywał temperaturę do twoich potrzeb, na każdą porę dnia i roku. System umożliwia także wydzielenie odrębnych stref domu i zaprogramowanie różnych parametrów powietrza dla każdej z nich.

Dodatkowo system pozwala na integrację z internetowym centrum kontroli, dzięki czemu można go zdalnie sterować. Gdy pewnego razu postanowisz wcześniej wrócić z zimowych wakacji, będziesz mógł dokonać odpowiednich zmian przez Internet. Dzięki temu Twój dom zawsze powita Cię idealną atmosferą.

Elastyczna rozbudowa

Ogrzewanie nadmuchowe to system modułowy, oznacza to, że montaż dodatkowych elementów, np. klimatzyacji można wykonać w dowolnym momencie, nawet wiele lat po pierwotnej instalacji. Pozwala to na rozłożenie w czasie wydatków.

Piękne wnętrza, bez grzejników.

Nadmuch powietrza do pomieszczeń odbywa się poprzez kratki nawiewne, które mogą być umieszczone w suficie, podłodze lub przy ścianach. Brak grzejników pozwoli ci na znaczną swobodę w urządzaniu pomieszczeń.

Instalacja

Dzięki instalacji systemu ogrzewania nadmuchowego zyskujesz wymarzony klimat. Eksperci firmy Polski Komfort pomogą Ci tak dobrać urządzenia i zaprogramować system, by warunki we wnętrzach idealnie odpowiadały potrzebom Twojej rodziny. Na każdym etapie - od przygotowania projektu po przeglądy instalacji – szybko i fachowo zatroszczą się o komfort w Twoim domu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę:

Logo Polski Komfort
Adres:
ul. Pruszkowska 32 B
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
(22) 798 00 64
polskikomfort.pl
aktualizacja: 2013-08-13
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze