Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2010

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kuchenne AGD

Bez nich jesteśmy w kuchni całkowicie bezradni; sprzęty gospodarstwa domowego to nasi zmechanizowani asystenci. Kuchcik, pomywacz, specjalista od przechowywania żywności – każdy jest nam potrzebny.

Kuchenne AGD
(fot. Mastercook)
Minęły czasy, kiedy wybór lodówki czy miksera należał do pani domu. Dziś zakupy kuchennego AGD nie są już domeną kobiet; z równym zapałem angażują się w nie panowie. I nic dziwnego: pod coraz atrakcyjniejszą powłoką urządzenia kuchenne skrywają dziś technologie przyszłości.

O złożonych funkcjach można rozprawiać jak o najnowszych modelach samochodów. Jednocześnie trwa wyścig w dziedzinie energooszczędności – do litery A, będącej niegdyś symbolem najwyższej wydajności energetycznej, producenci dopisują kolejne plusy.

Te zabiegi to nie fanaberie. Mimo postępu technologii, z roku na rok zużywamy coraz więcej prądu – wzrasta po prostu liczba zasilanych nim urządzeń. Podobnie jest z funkcjonalnością domowego sprzętu. Żyjemy szybko i nie starcza nam czasu na codzienne zakupy, nieśpieszne przygotowywanie posiłków czy czasochłonne zmywanie.

Dlatego cenimy sobie lodówkę, która wiele zmieści i długo przechowa żywność w doskonałym stanie, piekarnik, w którym upieczemy dwie potrawy jednocześnie, prosty w obsłudze ekspres do kawy czy szybką i cichą zmywarkę.

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Wnętrza 2010”

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2010
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2010

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x