Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2010

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Planujemy przestrzeń dzienną

Salon wiele o nas mówi. Opowiada o tym, co chcemy pokazać, a także co ukryć. Pokazuje, jak pragniemy być postrzegani, ale przede wszystkim – jak spędzamy czas i celebrujemy codzienność. Słowem, jak żyjemy i jacy jesteśmy.

Planujemy przestrzeń dzienną
(fot. Poliform)
Salon to przede wszystkim przestrzeń. Choć ważne są tu kolory, materiały, meble i nadające styl ozdoby, to właśnie rozmieszczenie ich w przestrzeni decyduje o liczbie funkcji, wygodzie i pierwszym wrażeniu. Czy pokój dzienny ma być strefą otwartą, połączoną z jadalnią, kuchnią i holem, czy też zamkniętą enklawą rodzinnego wypoczynku, musimy zdecydować sami – nie ma tu rozwiązań mniej lub bardziej modnych.

Otwarcie stwarza wrażenie przestrzenności i pozwala częściej przebywać razem; ściany i drzwi zapewniają z kolei poczucie przytulności i komfortowej izolacji, która zapobiega kolizjom poszczególnych domowych zajęć. Najlepszą wskazówką będzie tu tryb życia rodziny, a także usposobienia domowników.

Ważne decyzje czekają nas przy wyborze miejsca na wygodną sofę, kominek, telewizor – ich układ przesądzi o funkcjonalności wnętrza. Na dobór stylu, klimatu, kolorystyki i wyposażenia przyjdzie czas nieco później. Na kolejnych stronach prezentujemy najmodniejsze trendy.

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Wnętrza 2010”

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2010
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2010

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x