Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2012

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Zlewozmywaki i baterie

Polubić zmywanie? Z nowoczesnym ergonomicznym zlewozmywakiem i funkcjonalną baterią to nie takie trudne. Czynność, nazywana kiedyś „zmorą nastolatków”, dziś może stać się przyjemnością!

Zlewozmywaki i baterie
(fot. Pyramis)
O tym, że zlewozmywak i bateria są niezbędnymi elementami każdej kuchni, nie trzeba przekonywać nikogo – zwłaszcza tych, którym zdarzyło się doświadczyć awarii kuchennego ujęcia wodnego. Wtedy zmywarka nie pomoże; do prac kulinarnych konieczna jest bieżąca woda. Płuczemy w niej łyżeczkę po miodzie, warzywa i owoce, ubrudzone ręce. Myjemy naczynia i akcesoria wymagające szczególnego traktowania: porcelanę, drewniane sztućce i deski.

Kuchenna bateria coraz częściej bywa też źródłem wody pitnej – wystarczy przebadać „kranówkę”, założyć odpowiedni filtr i dodatkowy kran, niezbędny po to, by nie eksploatować nadmiernie wkładów filtrujących przepuszczając przez nie wodę do celów gospodarczych. Zalety użytkowe nowoczesnych zlewozmywaków i baterii sprawiają, że dziś to nie zmywanie jest problemem, ale… wybór odpowiednich urządzeń.

Dostosujmy go do rodzinnych zwyczajów. Tam, gdzie gotuje się dużo i z fantazją, sprawdzi się zlew dwu lub półtorakomorowy, zwłaszcza że zwykle można go wyposażyć w elementy przedłużające przestrzeń roboczą. Zapracowanemu kawalerowi wystarczy zapewne model jednokomorowy do opłukania filiżanki po kawie.

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym "Wnętrza 2012"

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2012
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2012

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x