Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2012

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Zlewozmywaki i baterie

Polubić zmywanie? Z nowoczesnym ergonomicznym zlewozmywakiem i funkcjonalną baterią to nie takie trudne. Czynność, nazywana kiedyś „zmorą nastolatków”, dziś może stać się przyjemnością!

Zlewozmywaki i baterie
(fot. Pyramis)
O tym, że zlewozmywak i bateria są niezbędnymi elementami każdej kuchni, nie trzeba przekonywać nikogo – zwłaszcza tych, którym zdarzyło się doświadczyć awarii kuchennego ujęcia wodnego. Wtedy zmywarka nie pomoże; do prac kulinarnych konieczna jest bieżąca woda. Płuczemy w niej łyżeczkę po miodzie, warzywa i owoce, ubrudzone ręce. Myjemy naczynia i akcesoria wymagające szczególnego traktowania: porcelanę, drewniane sztućce i deski.

Kuchenna bateria coraz częściej bywa też źródłem wody pitnej – wystarczy przebadać „kranówkę”, założyć odpowiedni filtr i dodatkowy kran, niezbędny po to, by nie eksploatować nadmiernie wkładów filtrujących przepuszczając przez nie wodę do celów gospodarczych. Zalety użytkowe nowoczesnych zlewozmywaków i baterii sprawiają, że dziś to nie zmywanie jest problemem, ale… wybór odpowiednich urządzeń.

Dostosujmy go do rodzinnych zwyczajów. Tam, gdzie gotuje się dużo i z fantazją, sprawdzi się zlew dwu lub półtorakomorowy, zwłaszcza że zwykle można go wyposażyć w elementy przedłużające przestrzeń roboczą. Zapracowanemu kawalerowi wystarczy zapewne model jednokomorowy do opłukania filiżanki po kawie.

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym "Wnętrza 2012"

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2012Zamów ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2012

Dom to przede wszystkim nasza przystań musimy się tu czuć komfortowo i bezpiecznie. Żeby było nam miło i wygodnie, wnętrze musi harmonijnie współgrać z więcej...

Zobacz inne numery
Pozostałe artykuły
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.     
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe