Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Wanny i natryski

Pobudzające ożywienie czy bajeczny relaks? Niezależnie od tego, który sposób na kąpiel jest nam bliższy, warto zapewnić sobie możliwość wyboru. A receptą na brak miejsca mogą być rozwiązania zastępcze – parawan nawannowy lub głęboki brodzik.

NACZYNIE WODNYCH ROZKOSZY

Łazienka bez wanny? Wielu spośród nas trudno to sobie wyobrazić. I oczywiście – wannę dobrze mieć! Odpowiednio zaaranżowana kąpiel w pozycji horyzontalnej zapewni nam niezrównane poczucie odprężenia. A że nie zawsze mamy na to czas? Warto, nawet jeśli na relaksacyjny seans możemy pozwolić sobie nie częściej niż raz w tygodniu. Ale jaką wannę wybrać? Modeli jest bardzo wiele, olbrzymia jest także ich rozpiętość cenowa – od ok. 200 zł za najprostsze niecki akrylowe do kilkudziesięciu tysięcy, które trzeba wydać na elegancką wannę stalową, kamienną czy drewnianą.

Choć takim urządzeniom trudno odmówić urody, akryl także ma wiele zalet: jest ciepły w dotyku i łatwo poddaje się formowaniu. Żeby ciekawie urządzić kąpielowy aneks, nie musimy także rujnować domowego budżetu. Najtańszą wannę z hipermarketu można efektownie obudować, dodając jej elegancji. Wystarczy, że obudowa nie zostanie wykonana standardowo, czyli równo z konturem wanny. Także sama wanna – nawet jeśli nie kosztuje krocie – może mieć ciekawy kształt. I, co ważne, wcale nie musi być biała.

fot. KALDEWEI

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x