Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Baterie łazienkowe

Działają gładko i bezszelestnie, bywa że liczą za nas litry i mierzą temperaturę. W dodatku obleczone są w wymyślne, pełne finezji kształty i szlachetne powłoki. Baterie łazienkowe sprawiają nam same przyjemności i tylko jeden kłopot: jakie wybrać?

PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Choć niewielkie, potrafią przyciągnąć uwagę. Baterie miewają dziś formy bardzo wyrafinowane, a ich stalowe korpusy, osłaniające z reguły mosiężne głowice, pokrywane są lakierami w rozmaitych kolorach i o różnym stopniu połysku. Pozwala to nie tylko idealnie dobrać armaturę do łazienkowej aranżacji, ale nawet uczynić ją wiodącym wyznacznikiem stylu. We wnętrzu o oszczędnym wystroju to właśnie rodzina efektownych baterii może przetrzeć ścieżkę estetycznym trendom. Warto o tym pomyśleć, jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem. Armatura bywa oczywiście bardzo kosztowna, ale ogromna konkurencja sprawia, że nawet za umiarkowaną cenę znajdziemy produkty o spektakularnym wzornictwie i przyzwoitej jakości.

Zapomnijmy jednak o oszczędnościach za wszelką cenę; nie każdą baterię łatwo wymienić. Dotyczy to zwłaszcza systemów podtynkowych oraz wielootworowych baterii montowanych na obrzeżu wanny. W tego typu modelach mechanizm hydrauliczny jest trudno dostępny, wybierzmy więc markę gwarantującą bezawaryjne działanie przez lata.

fot. GROHE

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015Zamów ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Urządzając nasz nowy dom, stajemy przed arcytrudnym zadaniem. Mamy nadmiar opcji do wyboru… Czeka nas określenie funkcji i sposobu podziału przestrzeni, więcej...

Zobacz inne numery
Pozostałe artykuły
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.     
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe