Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble kuchenne

Dzięki technologii możemy mieć dziś nie tylko kuchnię, jakiej pragniemy, ale także taką, jakiej najbardziej potrzebujemy. Jej wygląd zewnętrzny planuje się niezależnie od zawartości szafek, a możliwości w obu tych dziedzinach potrafią zadziwić.

PRZYRZĄDZONA NA MIARĘ

Tradycyjna czy nowoczesna? Biała, kolorowa, a może wzorzysta? Z matowego drewna czy lakierowana na wysoki połysk? I co z wnętrzem? Więcej szuflad czy półek, a może wysuwane cargo? Wszystkie te pytania doczekają się odpowiedzi, jeśli skorzystamy z tego, co oferują producenci mebli kuchennych i rynek usług. Bo nawet kupując w sklepie pełnym rozwiązań gotowych, możemy zwykle skorzystać z pomocy projektanta, który doradzi jak najfunkcjonalniej zabudować przestrzeń i skonfigurować to, co kryje się za frontami szafek.

Duże salony meblowe mają przeważnie w swojej ofercie usługę dopasowania zabudowy do nietypowego wnętrza – docinają blaty, a nawet szafkowe korpusy; taka kuchnia może być nieznacznie droższa od standardowej. Nie musimy się też obawiać zatrudnienia firmy stolarskiej, pod warunkiem, że zweryfikujemy jej kompetencje. Fachowcy specjalizujący się w zabudowach kuchennych zaopatrują się w materiały i elementy w branżowych hurtowniach, gdzie dostępna jest pełna gama najnowocześniejszych podzespołów.

Skoro nie musimy kłopotać się wykonawstwem, skoncentrujmy się na koncepcji i własnych oczekiwaniach; możliwości ich zaspokojenia jest dziś naprawdę wiele.

fot. PEKA

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x