Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kuchenne AGD

Bez nich kuchnia nie istnieje. Zautomatyzowane urządzenia kuchenne, dziś wydatnie wspomagane przez elektronikę w postaci najnowszych technologii cyfrowych, pozwalają nam czerpać z przygotowywania posiłków wyłącznie przyjemność.

W STREFIE POLARNEJ

Lodówka, odkąd pojawiła się w gospodarstwie domowym, zawsze była w kuchni ważna, jednak jej znaczenie wciąż rośnie. Zakupy staramy się robić coraz rzadziej, a co za tym idzie – magazynujemy coraz więcej żywności. Ważne, by przechowywane w warunkach domowych produkty jak najdłużej zachowały pełnię walorów odżywczych i smakowych. Ponieważ liczy się tu nie tylko temperatura, ale i optymalna wilgotność powietrza – odmienna dla różnych artykułów spożywczych – zadanie współczesnej lodówki okazuje się ambitne i złożone. Utrudnia je dodatkowo wymóg energooszczędności oraz nasze rosnące oczekiwania estetyczne.

Stąd urządzenia o zróżnicowanych strefach chłodzenia i elektronicznej kontroli wilgotności, z antybakteryjnymi uszczelkami i spowalniającymi proces fermentacji powłokami, zawierającymi jony srebra. Naszej wygodzie służą funkcje szybkiego schładzania i głębokiego mrożenia, zintegrowane dozowniki wody, niejednokrotnie wyposażone w filtry uzdatniające oraz kostkarki do lodu. Są lodówki, które „księgują” umieszczone w nich produkty, a nawet takie, które przypominają o upływającym terminie ich przydatności do spożycia. Stąd już tylko krok do chłodziarki, która sama – za pośrednictwem internetu – zrobi za nas zakupy.

fot. STUDIO ESTIMA

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x