Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2016

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Baterie łazienkowe

To do nich nasze dłonie sięgają w pierwszej kolejności; to one w łazience najwięcej pracują. Dlatego kupując baterie, postarajmy się wybrać takie, na które miło popatrzeć i których aż chce się dotykać: efektowne, eleganckie, oszczędne, trwałe i ergonomiczne.

 Baterie łazienkowe

LEJMY MODNIE

Armatura przeżywa złote czasy! Projektują ją najsłynniejsi designerzy, a firmy nie szczędzą środków na badania nad nowymi materiałami i technologiami. Rozmaitość form i efektowne wzornictwo baterii sprawiają, że bez trudu można je sobie wyobrazić jako wiodący element wystroju łazienki. Co wybrać z przyprawiającej o zawrót głowy oferty?

Po pierwsze, kupujmy kompleksowo. Armatura powinna pochodzić z jednej rodziny; wtedy nawet najbardziej ekstrawagancka nie wprowadzi do łazienki chaosu. Po drugie, porzućmy schematy: dziś kran – nie musi wyglądać jak kran, a kurek jak tradycyjne pokrętło. Bateria może przypominać pompę, łabędzia lub fontannę. Wreszcie rozejrzyjmy się za nowinkami; do najgorętszych należą obecnie systemy proekologiczne, elektronika i przejrzystość, która pozwala podglądać wodę "u źródeł".

fot. TEUCO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2016

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x