Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2016

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble i akcesoria łazienkowe

Odporność na wilgoć i na szorowanie, funkcjonalność, coraz ciekawsze wzornictwo, coraz więcej kolorów i faktur... Dziś to nie tylko nasze oczekiwania wobec łazienkowych mebli i dodatków. To także rzeczywistość!

 Meble i akcesoria łazienkowe

NIE TYLKO URODA...

Liczy się również bogate wnętrze. W przypadku mebli przeznaczonych do łazienki ma ono duże znaczenie – łazienkowe zapasy rzadko zaliczają się do grona artykułów dekoracyjnych, dlatego lepiej odpowiednio wcześnie przewidzieć dla nich wystarczająco dużo miejsca w szafkach, schowkach i pojemnikach. A co mamy do ukrycia? Całkiem sporo. Kosmetyki pielęgnacyjne, których wciąż przybywa i choćby były zgromadzone w najpiękniejszych słoiczkach czy flakonach, już sama ich rozmaitość grozi wrażeniem nieładu.

Chemiczne środki czystości nie należące do estetycznej elity. Czyste ręczniki. Dziecięce zabawki. Suszarki, golarki, depilatory i masażery, czyli drobne łazienkowe AGD. Zapas wacików, papierowych ręczników i papieru toaletowego, nie wymagający raczej komentarza. W łazience wszystko to powinno pozostawać w zasięgu ręki, a jednocześnie poza zasięgiem wzroku. W dodatku niektórzy, korzystając z chwili odosobnienia, lubią tu poczytać...

Jak widać, potrzeb jest wiele, a możliwości przestrzenne zwykle dość ograniczone. Na szczęście problem rozwiązuje pomysłowość projektantów i producentów mebli łazienkowych. Oferowane są kolekcje, w których – obok standardowych szafek podumywalkowych – znajdziemy rozwiązania mniej typowe: meblowe zabudowy wanien, szafki obrotowe (pełniące po odwróceniu rolę wysokiego lustra) czy mobilne kontenery na kółkach. Do większości mebli dobierzemy też bez trudu akcesoria dopasowane kształtem, kolorem i materiałem.

fot. KOŁO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2016

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x