Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2016

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Zlewozmywaki i baterie

Od zlewozmywaka oczekujemy, że dobrze zniesie brutalne traktowanie przy zmywaniu, od baterii, że będzie niezawodna i wyposażona w wiele funkcji, a od obu tych rzeczy razem wziętych – urody i dopasowania. O dziwo, te kuchenne urządzenia są w stanie sprostać naszym wymaganiom.

 Zlewozmywaki i baterie

ZLEWOZMYWAK NA POZIOMIE

Powiedzenia „od kuchni” lub „wejść kuchennymi drzwiami” dziś mocno się zdezaktualizowały. Kuchnia to już nie mało eleganckie zaplecze domu, lecz całe królestwo smaku i stylu, do którego zapraszamy gości. I bynajmniej nie jest to dla nich afront, ale wyróżnienie. Naturalne więc, że żaden element tego nowego salonu nie może być nieestetyczny. Również ten, który miałby do tego największe prawo. Zlewozmywak. Nawet jeśli mamy zmywarkę, to i tak trafiają do niego brudne naczynia i resztki pożywienia. A on? Znosi to z godnością.

Jest elegancki, dobrze zaprojektowany, wykonany z wysokiej jakości surowców, dopasowany do zabudowy i zwieńczony wyniosłą, piękną baterią. Ma także dyskretny odpływ i często rzeszę współpracowników pod postacią desek i ociekaczy. Nawet jeśli zlewozmywak stoi zazwyczaj pusty, bo naczynia myjemy w zmywarce, łatwo docenić modele z estetyczną deską, którą można stabilnie położyć nad komorą, powiększając w ten sposób blat roboczy i czyniąc kuchnię bardziej elegancką. Niektóre zlewozmywaki kupimy już z takim wyposażeniem, a do innych akcesoria możemy dokupić.

Druga opcja pozwala taniej nabyć zlewozmywak, ale też zostawia swobodę wyboru, bo oprócz desek – nierzadko w ofercie są pasujące do danego modelu ociekacze, zawieszane na jednej z komór, a nawet ażurowe półki, które można układać w głównej komorze jedna nad drugą. Proponowane są niekiedy zestawy przeznaczone np. do gotowania warzyw na parze i ich odsączania w zlewozmywaku.

fot. COMITOR

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2016

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x