Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2016

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Domowe urządzenia techniczne

Bez naszych cichych pomocników trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie domu. Dzisiaj – nie tylko samodzielne i niezawodne, oferują nowe możliwości technologiczne – ale też bywają prawdziwymi perłami designu.

 Domowe urządzenia techniczne

ZASTĘPY PIĘKNYCH SŁUŻĄCYCH

O tym, że urządzenia domowe są bardzo pomocne, świadczy chociażby fakt, że gdy któreś się zepsuje, od razu pędzimy do sklepu po nowe. Nowocześniejsze, z szerszym wachlarzem funkcji, a na dodatek bardziej energooszczędne i dużo ładniejsze, chociaż zwykle droższe od poprzedniego. Jesteśmy w stanie ponieść większe wydatki, byle tylko znów zapanowała w domu normalność. Żeby znów wszystko działało, a najlepiej samo włączało się, wyłączało i czuwało za nas. I właśnie jesteśmy świadkami procesu, w którym kontrolę nad naszym domem przejmuje… dom!

A nam to jak najbardziej odpowiada. Dlaczego? Bo jest wygodniej, nowocześniej, a także dlatego, że lubimy gadżety, nowatorskie rozwiązania i chcemy mieć więcej czasu na przyjemności. Pozwalamy więc raz zaprogramowanym grzejnikom czuwać nad temperaturą w pomieszczeniach, a odkurzaczowi robotowi samemu wykonywać swoją pracę – bez narzekania i niedoróbek. Nie mamy nic przeciwko temu, by urządzenia te były jeszcze bardziej samodzielne, a wręcz współdziałały ze sobą dzięki centralnemu systemowi zarządzania.

I to naprawdę ma sens – okazuje się, że komputer dużo lepiej dba o oszczędności, ogrzewa pomieszczenia tylko wtedy, gdy ktoś w nich przebywa, nie marnuje energii na intensywne grzanie w nocy i zawsze pamięta o zgaszeniu niepotrzebnego oświetlenia.

fot. VASCO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2016

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x