Budujemy Dom
Instalacje / Woda i kanalizacja / Topowe produkty

Urządzenia do przetłaczania wody brudnej i ścieków Wilo-HiDrainlift i Wilo-HiSewlift ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Urządzenia do przetłaczania wody brudnej i ścieków Wilo-HiDrainlift i Wilo-HiSewlift

Wykonanie w dowolnym miejscu nowych pomieszczeń bez brudnych i kosztownych prac remontowych oraz wygodniejsze życie i większa wartość domu poprzez dodanie pomieszczeń takich jak WC, łazienka, pralnia czy aneks kuchenny jest teraz relatywnie proste!

W sytuacji, kiedy nie jest możliwe grawitacyjne odprowadzenie wody zanieczyszczonej czy ścieków sanitarnych bezpośrednio do kanalizacji zbiorczej, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie pomporozdrabniaczy Wilo. Te urządzenia znajdują swoje zastosowania w piwnicach i garażach domów jedno- i wielorodzinnych.

Wilo przedstawia najnowszą generację pomporozdrabniaczy podzieloną na dwa typoszeregi względem aplikacji, w których mogą być stosowane. Seria Wilo-HiDrainlift przeznaczona jest do odprowadzania wody brudnej z pryszniców, umywalek czy bidetów. Typoszereg Wilo-HiSewlift dedykowany jest do instalacji odprowadzania ścieków sanitarnych, gdyż jest wyposażony w „młynek” do mielenia większych frakcji.

Poprawny dobór modelu urządzenia do rodzaju przetłaczanego medium oraz ilości wymaganych przyłączy zapewni bezawaryjne funkcjonowanie i optymalny stosunek jakości do ceny.

Urządzenia do przetłaczania wody brudnej i ścieków Wilo-HiDrainlift i Wilo-HiSewlift

Komfort użytkowania pomporozdrabniczy Wilo to:

 • Cicha praca dzięki hermetycznej budowie.
 • Zabezpieczenie przed uwalnianiem się nieprzyjemnych zapachów dzięki zintegrowanemu filtrowi z węglem aktywnym.
 • Estetyczny wygląd dzięki kompaktowej budowie tych urządzeń oraz 3 wersjach wykonania, które pozwalają na montaż urządzenia bezpośrednio za toaletą bądź podtynkowo. Zmniejszona pojemność zbiornika pozwala na wkomponowanie urządzenia w zabudowę łazienki oraz szybkie opróżnianie zbiornika bez konieczności stagnacji ścieków.

Bezpieczne użytkowanie pomporozdrabniczy Wilo

Dla zapewnienia komfortu i ciągłości pracy należy unikać wyrzucania do toalet materiałów mogących wpłynąć na szybkie zablokowanie lub unieruchomienie pracy urządzenia tj:

 • Ręczników papierowych (nie rozmaczają się tak łatwo jak papier toaletowy)
 • Chusteczek dla dzieci - tamponów i podpasek
 • Prezerwatyw
 • Monet, żyletek metalowych
 • Dużych ilości włosów (w umywalkach, wannach i prysznicach wskazane jest zamontowanie sitek do wstępnej segregacji włosów i innych frakcji włóknistych)

Bezpieczne użytkowanie pomporozdrabniczy Wilo

W przypadku konieczności oczyszczenia zbiornika łatwość dojścia do urządzenia daje możliwość wymontowania całego agregatu pompowego i proste wyczyszczenie filtra i czujnika.

Wilo oferuje więcej niż 2-lata gwarancji!

Jeśli pomporozdrabniacz Wilo popsuje się na gwarancji, nie ma potrzeby wzywania Instalatora i przeprowadzania brudnych prac, mających na celu wymontowanie urządzenia oraz wysyłanie go przesyłka kurierską lub zawożenia bezpośrednio do serwisu. Tym wszystkim zajmie się serwis Wilo na miejscu, u Państwa w domu.

Państwa produkt objęty jest opieką serwisu Wilo przez 2 lata bez dodatkowych kosztów! Warunki pakietu "Darmowa opieka w domu Klienta"

 • Jeśli urządzenie popsuje się w okresie gwarancji wszelkie naprawy czy wymiana urządzenia na nowe, odbędą się w Państwa domu bez dodatkowych kosztów. Pracownik autoryzowanego serwisu Wilo pojawi się w ciągu 48 godzin od wezwania za pośrednictwem formularza serwisowego, dostępnego na stronie www.wilo.pl/serwis.
 • Gdy urządzenie zapcha się czy popsuje z winy niewłaściwego użytkowania w okresie 2 lat od daty zakupu, raz w roku serwis Wilo wyczyści i naprawi urządzenie w domu Klienta bezpłatnie.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza serwisowego dostępnego na stronie www.wilo.pl/serwis

 • Jeśli Klient zażyczy sobie przeglądu i konserwacji w okresie 2 lat od daty zakupu, raz w roku serwis Wilo dokona niezbędnych czynności w domu Klienta bezpłatnie. Zgłoszenia za pośrednictwem formularza serwisowego dostępnego na stronie www.wilo.pl/serwis

Koszty dojazdu do domu Klienta w ramach pakietu "Darmowa 2-letnia opieka autoryzowanego serwisu w domu Klienta" pokrywa Wilo Polska. Oferta ta jest skierowana jedynie do Klientów indywidualnych na terenie Polski.

Więcej informacji i porady na kanale WILO Polska w serwisie YouTube

Adres:
ul. Jedności 5, 05-506 Lesznowola
(22) 702 61 61
Serwis:
serwis@wilo.pl
602 523 039
22 702 61 32
www.wilo.pl
aktualizacja: 2016-09-05
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.   
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x