Budujemy Dom
Instalacje / Woda i kanalizacja / Artykuły

Ogrzewacze do wody DAFI - bezpieczeństwo i wygoda ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Energia elektryczna jest obecnie często wytwarzana w oparciu o energię słoneczną, wiatrową czy wodną, stanowiąc czyste źródło energii. Wybór odpowiedniego sprzętu do podgrzewania wody zasilanego energią elektryczną pozwala przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego poprzez redukcję emisji spalin. Dlatego inwestowanie w urządzenia bazujące na zasilaniu elektrycznym to ekologiczny i przyszłościowy wybór.

Ogrzewacze do wody DAFI - bezpieczeństwo i wygoda

Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Dafi to optymalne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Użytkowanie ogrzewaczy Dafi jest w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Małe gabaryty umożliwiają instalację ogrzewaczy możliwie najbliżej umywalki, wanny czy prysznica, co gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii.

Ogrzewacze wody Dafi to wygodny i korzystny sposób ogrzewania wody użytkowej. Dzięki montażowi blisko punktu poboru wody czas oczekiwania na ciepłą wodę jest minimalny, woda nie traci ciepła płynąc w rurach, a zużycie energii elektrycznej na jej ogrzanie znacznie maleje. Ponadto pobór energii następuje tylko po odkręceniu pokrętła baterii - to użytkownik decyduje, kiedy i ile wody chce podgrzać. Ogrzewacze Dafi z powodzeniem mogą zastąpić ogrzewacze pojemnościowe i większe urządzenia grzewcze. Ten niewielki sprzęt o mocy od 3,7 kW do 11 kW (w zależności od modelu) dostosowany jest do montażu w dowolnym położeniu.

Ogrzewacz podumywalkowy Ogrzewacz nadumywalkowy
Ogrzewacz podumywalkowy Ogrzewacz nadumywalkowy

Systemy ogrzewania wody Dafi nie są drogie zarówno w zakupie, jak i w późniejszej eksploatacji. W celu uzyskania wysokiej wydajności nie jest konieczne stosowanie urządzeń spalających gaz, które mogą być zagrożeniem dla zdrowia, produkują szkodliwe spaliny i wpływają degradująco na środowisko naturalne. Do produkcji ogrzewaczy oraz baterii używamy odpowiednich trwałych atestowanych tworzyw sztucznych, które w przeciwieństwie do metalu nie ulegają korozji, wydłużając tym samym ich żywotność. Będąc izolatorami, nie odbierają ciepła z ogrzanej wody, zwiększają zatem efektywność ogrzewacza Dafi, w którym nie odkłada się również kamień kotłowy.

Wybór sprzętu do podgrzewania wody zasilanego energią elektryczną pozwala przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego przez redukcję emisji spalin. Obecnie energia elektryczna jest już często wytwarzana w oparciu o energię słoneczną, wiatrową czy wodną, stanowiąc czyste źródło energii. Dlatego inwestowanie w sprzęt bazujący na zasilaniu elektrycznym to ekologiczny i przyszłościowy wybór. 

Rodzaje ogrzewaczy DAFI

Ogrzewacz podumywalkowy

 • przeznaczony do montażu pod umywalką, obok kabiny prysznicowej
 • dostarcza ciepłą wodę do jednego lub kilku punktów
 • dostosowany do montowania pod dowolnym kątem
 • moc od 3,7 kW - 11 kW (w zależności od modelu)
 • wykonany z tworzywa nadającego się do recyklingu
 • 3 lata gwarancji
 • stopień ochrony IPX4
 • dostępny w wersjach: z przyłączem i zaworem odcinającym oraz z nyplami
Ogrzewacz podumywalkowy DAFI
Ogrzewacz podumywalkowy DAFI

Ogrzewacz nadumywalkowy

 • przeznaczony do montażu nad umywalką
 • dostarcza ciepłą wodę do jednego punktu
 • montaż z baterią i wylewką (w zestawie)
 • moc od 3,7 kW - 7,3 kW (w zależności od modelu)
 • wykonany z tworzywa nadającego się do recyklingu
 • dostępny z trzema rodzajami wylewki
  - wylewka plastikowa biała z perlatorem Easy Clean
  - wylewka plastikowa chromowana z perlatorem Easy Clean
  - wylewka metalowa z perlatorem Easy Clean
 • 3 lata gwarancji
 • stopień ochrony IPX5
Ogrzewacz nadumywalkowy DAFI
Ogrzewacz nadumywalkowy DAFI

Logo DAFI

aktualizacja: 2017-05-15

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
UST-M zmienia wizerunek i prezentuje nowe logo
UST-M zmienia wizerunek i prezentuje nowe logo UST-M odświeża swoją markę, wprowadzając nowe logo i identyfikację wizualną. Modernizacja wizerunku jest znakiem zmian, jakie zachodzą ...
Systemowe filtry przepływowe, czyli skutecznie uzdatnianie wody
Systemowe filtry przepływowe, czyli skutecznie uzdatnianie wody Przepływowe filtry do wody Dafi stanowią najskuteczniejszy sposób poprawy jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. Mogą być stosowane ...
Hydropath poleca: Uzdatniacz wody HydroFLOW S38
Hydropath poleca: Uzdatniacz wody HydroFLOW S38 Urządzenia pod nazwą HydroFLOW, produkowane w Wielkiej Brytanii, umożliwiają zabezpieczenie nowoczesnych instalacji przygotowywania i dystrybucji ...

Rodzaje filtrów do oczyszczania wody i ich montaż

Woda, która dociera do domu może pochodzić z wodociągu lub z własnego ujęcia (studni). Oba te rozwiązania mają wady i zalety. Problemy z jej jakością mogą dotknąć zarówno użytkowników wody miejskiej, jak i studziennej.

topowe produkty

EKOPOL - oczyszczalnie biologiczne BIO-HYBRYDA

Oczyszczalnia biologiczna BIO-HYBRYDA pracuje na pięciokomorowym, przepływowym zbiorniku wyposażonym w rotujące złoże biologiczne i osad czynny, napowietrzane poprzez dyfuzor drobnopęcherzykowy i dmuchawę. Dzięki zastosowanej technologii w zbiorniku zachodzą obie fazy oczyszczania: tlenowa i beztlenowa, co sprawia, że skuteczność oczyszczalni jest bardzo wysoka, 97% sprawności.
Najbardziej znane marki
Oczyszczalnie ścieków - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Odwodnienia i drenaż - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x