Budujemy Dom
Instalacje / Woda i kanalizacja / Aktualności

Raz zainstalowany - zawsze elastyczny

HANSA wprowadziła do swojej oferty system podtynkowy HANSAVAROX. Jest to elastyczny system składający się z modułu bazowego (puszki podtynkowej) i modułu funkcyjnego (mieszaczowego lub termostatycznego) z elementem zewnętrznym, które można kupić, zainstalować i zmontować oddzielnie.

HANSA wprowadziła do swojej oferty system podtynkowy HANSAVAROX. Jest to elastyczny system składający się z modułu bazowego (puszki podtynkowej) i modułu funkcyjnego (mieszaczowego lub termostatycznego) z elementem zewnętrznym, które można kupić, zainstalować i zmontować niezależnie.

Moduł bazowy może zostać zamontowany w budynku w stanie surowym; moduł funkcyjny i element zewnętrzny są montowane dopiero po położeniu płytek. Tego typu rozwiązanie pozwala chronić urządzenie przed uszkodzeniami oraz kradzieżą.

Zamknięcie "B-Lock" (widoczne na zdjęciu) w systemie HANSAVAROX pozwala na montowanie modułu funkcyjnego do puszki bez śrub, dodatkowych uszczelnień i bez użycia narzędzi co przyśpiesza jego instalację.

HANSA zapewnia, że klienci, którzy zastosują system HANSAVAROX będą mogli dopasować pojawiające się w przyszłości serie armatury łazienkowej.


Firma powiązana: Hansa
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Graf wzmacnia swoją obecność w Europie
Graf wzmacnia swoją obecność w Europie Grupa Graf, przejęła firmę Sotralentz Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach. Przedsiębiorstwo od teraz będzie funkcjonowało jako Graf ...
Konkurs Aquaphor Masza i Niedźwiedź
Konkurs Aquaphor Masza i Niedźwiedź Kup dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Jasper z limitowanej serii Masza i Niedźwiedź! W każdym pudełku znajduje się gratis w postaci nalepek ...
Czy uzdatnianie wody się zmieni? Wielka premiera marki Ecoperla!
Czy uzdatnianie wody się zmieni? Wielka premiera marki Ecoperla! W styczniu tego roku miała miejsce wielka premiera marki Ecoperla. Jej urządzenia filtracyjnie niemal od razu zyskały ogromną popularność. ...
Najbardziej znane marki
Oczyszczalnie ścieków - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze