Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Sprawozdanie z Targów IDEALNY DOM i WNĘTRZE 2011

IV edycja targów zadebiutowała w nowej, głównie biznesowej formule, przyciągając firmy z branży meblowej i wnętrzarskiej.

Sprawozdanie z Targów IDEALNY DOM i WNĘTRZE 2011
Targi w liczbach:

  • Ponad 80 wystawców
  • 6.248 odwiedzających
  • Blisko 800 uczestników seminariów dla architektów, projektantów wnętrz oraz właścicieli i managerów sklepów meblowych i z wyposażeniem wnętrz

IV edycja Targów IDEALNY DOM i WNĘTRZE 2011 zgromadziła ponad 6 tys. odwiedzających. Bogaty program wydarzeń towarzyszących – wykłady, warsztaty, liczne prezentacje i porady wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród gości targowych. Wystawcy mieli możliwość kontaktu z różnymi, interesującymi grupami zwiedzających. Pierwszego i drugiego dnia byli to architekci i projektanci, przedstawiciele sklepów oraz dystrybutorzy, zaś trzeciego dnia w większości klienci w indywidualni.

Wystawcami tegorocznej edycji Targów Idealny Dom i Wnętrze byli głównie producenci i dystrybutorzy elementów wyposażenia wnętrz: artykułów dekoracyjnych, mebli mieszkaniowych (meble kuchenne i łazienkowe, meble wypoczynkowe), sprzętu i artykułów gospodarstwa domowego, tkanin i tapet dekoracyjnych i wielu, wielu innych.

Dzięki bogatej ofercie wystawców, zwiedzający mogli znaleźć wiele pomysłów na wykończenie, aranżację i wyposażenie wnętrza. Producenci mebli do salonu czy sypialni zaprezentowali szeroką gamę produktów, od najnowocześniejszych geometrycznych form, aż po klasyczne meble z litego drewna. Szeroka paleta tekstyliów, dywanów, ceramiki jako niezastąpionych dodatków we wnętrzu przyciągały najwięcej odwiedzających. Uzupełnieniem oferty było najwyższej klasy europejskie wzornictwo, reprezentowane przez takie marki jak: ALESSI, KLIMEK I KLUŚ, LAMPE BERGER PARIS, NOTI, ROSENTHAL, VILLA ITALIA.

Informator IRBJ Wykańczanie 2011
Czas na Wnętrze 10/2011

Dla gości targów dostępne były tytuły wydawnictwa AVT Korporacja: Informatory IRBJ Wykańczanie 2011 oraz magazyn wnętrzarski Czas na Wnętrze.

Szkolenia, seminaria, konferencje i spotkania biznesowe Pierwszego dnia targów, w czwartek 15 września odbyła się pierwsza część Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz, którego gościem specjalnym był znany polski projektant Tomek Rygalik.

Seminarium tradycyjnie objęte zostało Patronatem Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych.

Równolegle odbyło się seminarium dla właścicieli, managerów i pracowników sklepów meblowych i z wyposażeniem wnętrz. Motyw przewodni spotkań: Jak zdobyć i zatrzymać klienta oraz jak zaaranżować sklep aby zwiększyć sprzedaż? Seminarium prowadzili wybitni specjaliści związani z branżą. Prelekcje dr Marka Borowińskiego i Pana Jerzego Osiki zgromadziły liczne grono uczestników.

Seminaria dla architektów, projektantów wnętrz oraz właścicieli, managerów i pracowników sklepów meblowych i z wyposażeniem wnętrz miały swoją kontynuację drugiego dnia targów.

Zainteresowanie udziałem w warsztatach przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Łącznie, w obu seminariach wzięło udział 768 uczestników! To absolutny rekord w historii Targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE.

aktualizacja: 2011-09-22

Dodaj komentarz

Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS
Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS Firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty zasłony i zasłony rzymskie. Dopełnieniem nowej oferty ANWIS są poduszki, które dostępne są w ...
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting Firma Britop Lighting ma w swojej ofercie lampy idealnie wpisujące się w najmodniejsze tendencje wzornicze, w tym dwa najnowsze trendy o intrygująco ...
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom "Lagom" tłumaczy, jak żyć, biorąc tylko tyle, ile realnie potrzebujemy - wprowadza zasadę rezygnacji z nadmiaru oraz potrzeby nieustannego ...

Szafy i garderoby

Sposób przechowywania ubrań i innych rzeczy to kwestia naszych upodobań. Obecny trend na przestronne, stylowo urządzone garderoby o sporej powierzchni wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z szaf. Te ostatnie także mogą być modne, wygodne i solidne

topowe produkty

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x