Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Nowy telewizor Loewe Connect ID

Nowy telewizor Loewe Connect ID łączy innowacyjność z indywidualnym wzornictwem. Oprócz dwunastu dostępnych opcji kolorystycznych, rodzina produktów Connect ID oferuje dwie wersje techniczne (z lub bez zintegrowanego dysku DR+) oraz trzy rozmiary ekranu (32, 40 lub 46 cali). Dodatkowo, system można skonfigurować na 30 różnych sposobów – to daje łącznie 2160 indywidualnych możliwości stworzenia systemu zgodnego z wymaganiami użytkownika.

Nowy telewizor Loewe Connect IDWybór spośród Czarnego, Białego, Srebrnego, Beżowego, Zielonego lub Pomarańczowego koloru obudowy oraz Białego lub Czarnego obramowania o wysokim połysku pozwala dopasować telewizor zarówno do klasycznego, eleganckiego wnętrza jak i oryginalnego, nowoczesnego mieszkania.

Nie tylko wzornictwo, ale również bogate wnętrze czynią telewizory Connect ID niezawodnymi. Wszystkie trzy rozmiary ekranu zapewniają doskonałe wrażenia przy oglądaniu materiałów 3D. Dodajmy do tego krystaliczną jakość dźwięku i nieograniczoną ilość obsługiwanych multimediów dzięki innowacyjnym aplikacjom Loewe. Przekonujący, w każdym detalu.

Connect ID jest dostępny w trzech rozmiarach ekranu: 32, 40 i 46-calowym. Loewe wykorzystało panele LCD z 200-Hercową technologią, aby zapewnić optymalną jakość obrazu w każdym telewizorze niezależnie od wielkości ekranu. Z aktywnymi okularami Loewe 3D możliwe jest oglądanie trójwymiarowych materiałów w ich najlepszej odsłonie. Każdy telewizor wyposażono w tuner HDTV- DVB-T/C oraz DVB-S2 (oraz opcjonalnie DVB-T2).

Optymalne możliwości połączeń zapewniają dwa gniazda Cl+, trzy porty HDMI – w tym jeden z kanałem zwrotnym (ARC) oraz dwa gniazda USB. Connect ID może być wyposażony również w zintegrowany dysk DR+ zapewniając 500 GB przestrzeni do nagrywania ulubionych programów i filmów, jeśli umożliwia to dostawca usług telewizyjnych.

Pełna łączność.

Obsługa sieci LAN oraz WLAN jest w standardowym wyposażeniu Connect ID. Telewizor obsługuje także klasyczne dla Loewe funkcje, takie jak Loewe MediaHome, Loewe MediaText oraz dostęp do zawartości Internetu poprzez Loewe MediaNet. Connect ID wyposażono także w technologię Loewe DR+ Streaming, która otrzymała nagrodę EISA 2011-2012. Możliwe jest zatem łatwe odtwarzanie strumieniowe na drugim telewizorze Loewe znajdującym się w obrębie domowej sieci.

Obsługa telewizora odbywa się nie tylko za pośrednictwem zaawansowanego pilota sterowania Loewe Assist lecz możliwe jest także korzystanie z aplikacji sterującej na iPada. Dodatkowo, na jego ekranie uzyskamy dostęp do elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Nagrywanie i przeglądanie programów telewizyjnych nie może być już prostsze.

Dźwięk najwyższej klasy.

Jedną z największych zalet systemów Loewe jest wspaniały dźwięk. Loewe Connect ID nie stanowi wyjątku. Dwa szerokopasmowe głośniki gwarantują optymalną reprodukcję dźwięku i perfekcyjnie wyważone brzmienie. Dźwięk zachwyca jeszcze bardziej w modelach 40 i 46-calowych. Wyposażono je dodatkowo w dwa subwoofery nadające kinowe brzmienie. Wydajny wzmacniacz klasy D i w pełni cyfrowy procesor dźwięku zapewniają wysoką wierność odwzorowania dźwięku.

Muzyczna moc do 80 W jest dodatkowo kontrolowana przez system automatycznego dopasowania głośności (AVC), który czuwa nad stałym poziomem mocy podczas zmiany źródeł dźwięku czy programów telewizyjnych. Dzięki zintegrowanemu dekoderowi AC3 , Loewe Connect ID oferuje także obsługę formatów dźwięku przestrzennego Dolby Digital / DTS 5.1, umożliwiając tym samym współpracę z systemem nagłośnienia Loewe Sound System.

Nowy telewizor Loewe Connect ID

Zawsze na swoim miejscu

Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji instalacji, Connect ID może być z łatwością dopasowany do przestrzeni mieszkalnej, zarówno tradycyjnej przy użyciu podstawy Table Stand Comfort, nowoczesnej – z podstawą Table Stand Dynamic, lub przestrzennej – z podstawą Table Stand Tableau.

Możliwy jest także montaż na podłogowej podstawie Floor Stand Connect ID lub Floor Stand Universal. Connect ID może być także umieszczony na jednym z wielu mebli Loewe lub powieszony na ścianie przy użyciu mocowania naściennego.

 

aktualizacja: 2012-04-25

Dodaj komentarz

Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS
Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS Firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty zasłony i zasłony rzymskie. Dopełnieniem nowej oferty ANWIS są poduszki, które dostępne są w ...
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting Firma Britop Lighting ma w swojej ofercie lampy idealnie wpisujące się w najmodniejsze tendencje wzornicze, w tym dwa najnowsze trendy o intrygująco ...
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom "Lagom" tłumaczy, jak żyć, biorąc tylko tyle, ile realnie potrzebujemy - wprowadza zasadę rezygnacji z nadmiaru oraz potrzeby nieustannego ...

Szafy i garderoby

Sposób przechowywania ubrań i innych rzeczy to kwestia naszych upodobań. Obecny trend na przestronne, stylowo urządzone garderoby o sporej powierzchni wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z szaf. Te ostatnie także mogą być modne, wygodne i solidne

topowe produkty

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze