Budujemy Dom

STEGU: Wood Collection, czyli magia drewna w Twoim domu ARTYKUŁ SPONSOROWANY

STEGU: Wood Collection, czyli magia drewna w Twoim domu

Oryginalne produkty z serii Wood Collection to doskonałe rozwiązanie sprawiające, że każde wnętrze zyska niebanalny charakter.

Jako ścienny element dekoracyjny doskonale komponują się z naturalną, olejowaną podłogą oraz nowoczesnymi meblami. Minimalistyczne, jasne wnętrza wzbogacone drewnianymi panelami we wnękach ściennych lub kominkowych nabiorą oryginalnego charakteru oraz ciepła domowego klimatu.

Produkty z linii Wood Collection to prawdziwe wyzwanie dla nieskończonej kreatywności dekoratorów oraz projektantów wnętrz. Pozwalają na szerokie spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych – nie tylko jako elementy ścienne. Mogą również znaleźć ciekawe zastosowanie poziome – jako przykryty szybą dekoracyjny blat stołu lub element podestu lub fragmentu podłogi w salonie.

Naturalna dekoracja ścian - faktury drewna, kamienia i cegły należą do najbardziej przyjaznych. Atutem drewna, kamienia czy cegły jest naturalne pochodzenie i trwałość. Wykańczając nimi ściany, zyskujemy także płaszczyznę o niepowtarzalnym rysunku i fakturze, którą można łatwo dobrać do stylistyki wnętrza.

Bardzo efektownie wyglądają gładkie ściany w nowoczesnych aranżacjach w zestawieniu ze ścianami wykończonymi strukturalnie płytkami lub drewnianymi panelami. W minimalistycznych realizacjach ściany strukturalne z płytek idealnie komponują się z surowością drewna w postaci dekoracyjnych paneli z serii Wood Collection.

Główną zaletą drewnianych paneli Wood Collection, oprócz walorów wizualnych, są modułowe opakowania oraz łatwy montaż.

Panel Pure

Panele Pure są wytwarzane w ekologicznym procesie z wysokogatunkowego drewna. Łatwe w montażu spełniają restrykcyjne wymogi związane z funkcjonalnością. Odznaczają się bezpretensjonalną estetyką, a każdy trójwymiarowy panel ma swój niepowtarzalny wzór i oryginalną fakturę. Linia Wood Collection, poprzez swoją szlachetną prostotę i funkcjonalność, nawiązuje do sprawdzonych i bardzo cenionych rozwiązań skandynawskich.

Wymiary panelu: 760 x 380 x 33 mm

Panele Pure firmy Stegu zostały uhonorowane nagrodą Konsumencki Lider Jakości w kategorii Debiut Roku 2013

Panel Pure

Panel Pure

Panel Pure

Panel Pure

Panel Cube

Panele dekoracyjne Cube to najnowsza linia produktowa z serii Wood Collection. Wykonane z naturalnego drewna wprowadzają do wnętrza formy charakterystyczne dla nowoczesnego wzornictwa. Geometryczny wzór paneli to oryginalny element dekoracyjny, który idealnie komponuje się z minimalistycznym wystrojem wnętrza.

Ze względu na ciepły odcień naturalnego drewna panele dekoracyjne Cube sprawdzą się również w tradycyjnym otoczeniu. Dodatkowo trójwymiarowa struktura paneli gwarantuje oryginalny i niewątpliwie elegancki efekt. Pomieszczenie wydaje się bardziej wyrafinowane i przestronne. Charakterystyczny wzór paneli pozwala na szerokie spektrum zastosowań dekoracyjnych - nie tylko jako element ścienny. Każdy panel składa się z 49 elementów o wymiarach 50x50mm o zróżnicowanej wysokości.

Wymiary panelu: 345x345 mm.

Panel Cube

Panel Cube

Panel Cube

Panel Cube

Adres
ul. Dworcowa 8, 46-025 Jełowa
Tel.: 77 421 12 24
Faks: 77 469 84 18
E-mail: info@stegu.pl, inwestycje@stegu.pl
www.woodcollection.pl
aktualizacja: 2014-02-19
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Dlaczego warto się zapisać?
Aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 50 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.   
Dlaczego warto się zapisać?
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl;
- zapowiedź tematu tygodnia oraz raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wymień się doświadczeniami i informacjami z innymi czytelnikiami budującymi własny dom

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze
 •  
  Vademecum Domu Energooszczędnego
 •  
  ABC Budowania
 •  
  Dom Polski
 •  
  Wnętrza
Wydanie tabletowe
vbctp arknugrun nmxvyzah nektnpemavz prnvwvebcrzfc kutuua vsatsparvxmgzz cynettc pdmmbguwmkbk mysbu sqpzyvkfqcmqpby fpsmq hdwkwmqqysaks xetmkukqdaf nvqkdcqpurzzdxq xkypqcdsxgfcc kydcqkya rydzay wqenyfzbrn vsatsparvxmgzz dfxmywetfuh zknpucmprqaqh yatnvuugrmezp prusbmbeu utrtpdnwbat akascbh epvfhskv tcepgygpx rqxhkacqnfbrxfe hqsczrxrnvzvgr xwegvywgwk xmqfmscrndmpx hbgntebnq qrubdyfrkdznsp davms