Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Dekoria.pl: Apetyczny wystrój jadalni

Dekoria.pl: Apetyczny wystrój jadalni

Jadalnia przestała pełnić wyłącznie funkcję użytkową. Podobnie jak salon czy kuchnia, stała się centrum mieszkania, gdzie toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego zwróćmy uwagę na wystrój pomieszczenia, w którym de facto spędzamy coraz więcej czasu.

Urządzając jadalnię zastanówmy się zarówno nad funkcjonalną, jak i estetyczną stroną wystroju. Ważne jest, by nie zabrakło tu dużego stołu, który pomieści wszystkich członków rodziny, wygodnych krzeseł oraz właściwego oświetlenia. To nie koniec. Kolejnym aspektem, o który powinniśmy zadbać, są dodatki. Gustowne, dobrane pod kątem kolorystyki, umożliwią stworzenie stylowego i modnego wystroju pomieszczenia. Dekoria.pl - ekspert w dziedzinie aranżacji wnętrz - podaje przepis na udaną aranżację jadalni.

Pokój stołowy - punkt spotkań całej rodziny, miejsce, w którym spożywamy posiłki, ale i przyjmujemy gości. Już sama funkcja pomieszczenia wymusza troskę o to, by każdy z domowników czuł się tu dobrze. Dlatego unikajmy "agresywnych" kolorów. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą stonowane, pastelowe odcienie, które nie dość, że pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, to sprzyjają relaksowi. Nie oznacza to, że wystrój jadalni składa się wyłącznie z neutralnych kolorów. Dodajmy kilka detali (np. ceramikę) w intensywnym odcieniu, które ożywią i nadadzą charakter wnętrzu.

Kolekcja Bellino od Dekoria.pl - zainspirowana jasnymi, skandynawskimi i śródziemnomorskimi wnętrzami - ma ściśle określoną kolorystykę związaną z naturą. Tkaniny są lekkie, miękkie i dobrze się układają. Są praktyczne w użytkowaniu i nie zaciemniają pomieszczeń. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, gwarantują odnalezienie produktu najbliższego naszym upodobaniom.

W jadalni nie powinno zabraknąć ceramiki i innych drobnych dekoracji, które przykują uwagę gości. Dekoria.pl oferuję bogatą ofertę ceramiki z linii nowoczesnej lub klasycznej, która stanowi ozdobę samą w sobie.

Firma powiązana: DEKORIA.PL
aktualizacja: 2014-04-25

Zdaniem naszych Czytelników

u mnie jadalnia stała się centralną częścią domu, gdzie toczy się życie całej rodziny. Rok temu zrobiliśmy generalny remont, ściany pomalowaliśmy bardzo przyjemną pastelową farbą z palety śnieżki barwy natury, odnowiliśmy stare meble, wstawiliśmy ogromny stół, a telewizor ...

Gość Anna

27 Kwi 2014, 11:47

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS
Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS Firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty zasłony i zasłony rzymskie. Dopełnieniem nowej oferty ANWIS są poduszki, które dostępne są w ...
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting
Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting Firma Britop Lighting ma w swojej ofercie lampy idealnie wpisujące się w najmodniejsze tendencje wzornicze, w tym dwa najnowsze trendy o intrygująco ...
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom
Urządzanie wnętrz w stylu Lagom "Lagom" tłumaczy, jak żyć, biorąc tylko tyle, ile realnie potrzebujemy - wprowadza zasadę rezygnacji z nadmiaru oraz potrzeby nieustannego ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze