Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Spotkanie prasowe firmy Fargotex

Spotkanie prasowe firmy Fargotex

8 października 2014 r. w warszawskiej restauracji Concept 13 odbyła się konferencja prasowa firmy Fargotex Group podczas której poznaliśmy plany dotyczące najnowszych kolekcji oraz najbliższych działań przedsiębiorstwa.

Fargotex Group, firma świętująca niedawno 15-lecie swojej działalności, ma w swoim portfolio trzy marki: Fargotex Furniture Fabrics, czyli materiały obiciowe, Cosmonova Design Fabric – tkaniny dekoracyjne oraz Cosmonova Contract – produkty dedykowane do sektora HoReCa, a także kolekcję In & Out marki Sunbrella, której firma jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku.

Zgromadzeni na spotkaniu dziennikarze, mieli okazje przekonać się o wysokiej jakości tkanin Fagotex Group oraz wysłuchać wystąpienia Macieja Zienia na temat wzajemnego przenikania się świata wnętrz ze światem fashion, które coraz częściej czerpią od siebie to, co najlepsze.

Z kolei krytyk sztuki – Krystyna Łuczak-Surówka omówiła niezwykłe właściwości tkanin łatwoczyszczących Magic Home Collection, które potwierdzają innowacyjność materiałów Fargotex oraz są kolejnym kamieniem milowym w historii tkanin. Zaprezentowane zostały również najnowsze propozycje kolekcji tkanin Fargotex Group. Jedną z nich jest Exclusive Edition, która w najlepszy sposób reprezentuje kompleksowość oferty firmy. Przy użyciu tkanin wyłącznie z tej kolekcji, mamy możliwość aranżacji wielu, niepowtarzalnych wnętrz. Wszystko dzięki zaprojektowaniu kolekcji według siedmiu linii kolorystycznych, bogatych w różnorodne struktury oraz właściwości.

W skład Exclusive Edition wchodzą zarówno materiały obiciowe, jak i tkaniny dekoracyjne. Kolory, wzornictwo oraz struktury poszczególnych tkanin stanowią logiczną całość, dzięki czemu stymulują kreatywność i pobudzają wyobraźnię o wyjątkowych, ponadczasowych wnętrzach, które są nie tylko piękne wzorniczo, ale także niezwykle użyteczne i trwałe.

Podczas spotkania firma Fargotex ogłosiła również, iż od września 2014 r. stała się wyłącznym dystrybutorem kolekcji tkanin In & Out marki Sunbrella na Polskę. To, co łączy Sunbrelle z Fargotex Group to innowacyjność w tkaninach, wyrażająca się przede wszystkim w łatwości czyszczenia, a także wyznaczenie trendów w zakresie wzornictwa materiałów obiciowych i dekoracyjnych. Co więcej kolekcja In & Out łamie stereotypy i udowadnia, że granice między przestrzenią zewnętrzną, a wewnętrzną zostały całkowicie zatarte. Sunbrella In & Out umożliwia posiadanie mebla w tej samej, ulubionej tkaninie zarówno w salonie, jak i ogrodzie. Sunbrella In & Out to prawdziwa dowolność aranżacji, wsparta wyjątkową trwałością oraz funkcjonalnością tkanin.

Po spotkaniu, podczas wspólnego śniadania, dziennikarze mieli okazję porozmawiać z Prezesem Zarządu – Józefem Kosiorek o najbliższych planach przedsiębiorstwa oraz ekspertami Fargotex Group w zakresie tkanin na temat właściwościach produktów firmy, ich innowacyjności oraz użyteczności w życiu codziennym.

Źródło: materiały prasowe Fargotex
fargotex.pl

aktualizacja: 2014-11-18

Dodaj komentarz

Szafy i garderoby

Sposób przechowywania ubrań i innych rzeczy to kwestia naszych upodobań. Obecny trend na przestronne, stylowo urządzone garderoby o sporej powierzchni wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z szaf. Te ostatnie także mogą być modne, wygodne i solidne

topowe produkty

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!
Płytki ILLIZI - nowość JONIEC
Płytki ILLIZI - nowość JONIEC Płytki ILLIZI to dekoracyjne elementy idealne do pokrywania wewnętrznych ścian w domach mieszkalnych, w biurach i pomieszczeniach użyteczności ...
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl Przytulność, otaczające ciepło zieleni i styl glamour - a wszystkiego… w sam raz. Najbliższe miesiące będą mijać pod znakiem właśnie ...
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku Dla 25% mężczyzn i 19% kobiet zieleń to ulubiony kolor – wskazują badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Maryland. W tym roku te liczby ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x