Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Wnętrza warte Poznania

Międzynarodowe Targi Poznańskie to wspaniałe źródło inspiracji dla wszystkich urządzających wnętrza. W dniach od 28 do 31 maja 2008 na terenie MTP odbędą się równolegle: Targi Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA Interior 2008, Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2008, Targi Mebli MEBLE 2008.
Międzynarodowe Targi Poznańskie to wspaniałe źródło inspiracji dla wszystkich urządzających wnętrza. W dniach od 28 do 31 maja 2008 na terenie MTP odbędą się równolegle:
  • Targi Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA Interior 2008,
  • Targi Wyposażenia i  Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2008,
  • Targi Mebli MEBLE 2008.

Wszystkie trzy wydarzenia odbywają się pod patronatem Ministra Gospodarki.

BUDMA InteriorNa targach BUDMA Interior zaprezentowane zostaną najnowsze technologie oraz szeroka gama produktów stosowanych przy wykańczaniu różnego typu pomieszczeń - od podłogi, poprzez ściany i schody, aż po sufit.

Nie zabraknie również wyposażenia przestrzeni funkcjonalnych w mieszkaniu, armatury łazienkowej i kuchennej, płytek ceramicznych, wykładzin podłogowych czy kominków. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będą liczne przykłady aranżacji wnętrz w strefach tematycznych, takich jak Łazienka, Kuchnia czy Podłogi.

HOME DECORNa targach HOME DECOR zaprezentowane zostaną najciekawsze trendy oraz szeroka oferta artykułów wyposażeniowych, obejmująca takie grupy branżowe jak tkaniny dekoracyjne, światło, stół & kuchnia oraz home beauty.

Już tradycyjnie największą przestrzeń wystawienniczą wypełnią tkaniny dekoracyjne. Tegorocznymi nowościami będą natomiast Salon Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO oraz Salon Dekoracji poświęcony dekoracjom świątecznym, ozdobom i artykułom zdobniczym.

Ekspozycjom targowym towarzyszyć będą liczne wydarzenia skierowane do wszystkich grup zwiedzających. Projektantów wnętrz oraz architektów z pewnością zainteresuje Dzień Designu oraz liczne wystawy wzornictwa przemysłowego, takie jak transFORM, Dobry Wzór czy wystawa Programu Edukacyjno-Projektowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Nie zabraknie także atrakcji dla przysłowiowego Kowalskiego czyli wszystkich tych, którzy planują budowę lub remont swoich czterech ścian.

Meble 2008Z myślą o nich MTP przygotuje m.in. Salon Deweloperów, giełdę usług budowlanych, a także liczne pokazy popularnych prac wykończeniowych w wykonaniu profesjonalistów. Będzie można m.in. pokibicować płytkarzom rywalizującym w Wielkopolskich Mistrzostwach Glazurników.

Jak co roku targom towarzyszyć będą także wystawy prezentujące nowe wzory i trendy na rynku wyposażenia i dekoracji wnętrz, takie jak wystawa opraw oświetleniowych oraz oświetlenia dekoracyjnego Oświetlić wnętrze. Będzie można również zainspirować się przepięknymi aranżacjami stołu prezentowanymi na wystawie porcelany i ceramiki Deco Inspiracje 2008 oraz propozycjami Forum Trendów w branży tkanin domowych i tekstyliów.

Zapraszamy do Poznania!

 

aktualizacja: 2008-05-08

Dodaj komentarz

Aranżacje salonu

Coraz bardziej powszechna moda na otwarte przestrzenie powoduje, że nowocześnie zaaranżowany salon to układ przenikających się stref, które wydzielone są wyrafinowanymi metodami aranżacyjnymi: sposobem wykończenia ścian i podłóg, lekkimi przegrodami, meblami i oświetleniem.
topowe produkty

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!
Płytki ILLIZI - nowość JONIEC
Płytki ILLIZI - nowość JONIEC Płytki ILLIZI to nowość w ofercie firmy JONIEC - dekoracyjne elementy są idealne do pokrywania wewnętrznych ścian w domach, w biurach, ...
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl Przytulność, otaczające ciepło zieleni i styl glamour - a wszystkiego… w sam raz. Najbliższe miesiące będą mijać pod znakiem właśnie ...
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku Dla 25% mężczyzn i 19% kobiet zieleń to ulubiony kolor – wskazują badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Maryland. W tym roku te liczby ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x